sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Atsargiai: naujas būdas šnipinėti bankomatus
tiesa.com

Neseniai pastebėtas iki šiol nematytas būdas vogti banko kortelių duomenis – jie nuskaitomi naudojantis bankomatais.

Manchesteryje aptiktas prie bankomato pritvirtintą pramogoms skirtą „iPod Nano“ įrenginį. Šis vos 7,5 cm ilgio, 4 cm pločio bei vos pusės centimetro storio prietaisas buvo pritvirtintas prie rėmo taip, kad jo kamera filmuotų naudojamas korteles duomenis ir klaviarūrą: taip neteisėtai gaunami kortelės duomenys bei užfiksuojamas PIN kodas.

„iPad Nano“ pasižymi itin didelės raiškos kamera, kurios užfiksuoti aukštos kokybės vaizdai talpinami virtualioje bibliotekoje („iCloud“) ir yra pasiekiami iš bet kurio kito išmaniojo įrenginio.

Deja, Manchesteryje sukčiams nepasisekė: prie bankomato rėmo pritvirtintą įrenginį pastebėjo grupelė jaunuolių, kai vienas iš jų išsigrynino pinigus.

„Tamsoje pamatėme kažką blyksint – pasirodo, „iPod“ buvo pritvirtintas lipnia juosta. Nuėmėme jį ir tada pastebėjome, jog priešais esančioje automobilių esanti mašina įjungė šviesas, apšvietė mus ir suskubo pasišalinti.

Peržiūrėjome 15 minučių trukmės įrašą, aš buvau pirmasis jame užfiksuotas. Viskas aiškiai matosi, laimei, rinkdamas PIN kodą pakankamai gerai ranka uždengiau klaviatūrą“, – pasakojo vaikinas.

Jis apie tai pranešė ir policijai. Įvykis tiriamas.

[4676]

Paskelbti tikrieji imigracijos į JK skaičiai

Streikuos Londono autobusų vairuotojai

2016 08 26 10:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt