pirmadienis, liepos 13 d.
Atsikratę „kaimynės iš pragaro“, gatvės gyventojai surengė didžiulę šventę
tiesa.com
Twitter.com

Išsikrausčius „kaimynei iš pragaro“, vienos gatvės gyventojai nusprendė šią itin jiems džiugią progą paminėti surengdami didžiulį vakarėlį, rašo Metro.co.uk. Asmuo namus Bransholme paliko padaręs daugiau nei 25 tūkst. svarų sterlingų žalos.

Kaimynė iš pragaro – Katie Bentley. Ji būstą nuomavosi iš įmonės „P&J Properties“. Namo šeimininkas Philas Withallas ne vieną mėnesį bandė moterį išprašyti iš jam priklausančio, tačiau nuomojamo būsto. Po ilgų pastangų tai padaryti pavyko, tačiau būstas buvo paliktas labai prastos būklės. Buvusi gyventoja padarė daugiau nei 25 tūkst. svarų sterlingų žalos.

Sienose buvo skylės, langų stiklai – išdaužyti, išluptos grindų lentos, o ką jau kalbėti apie kambariuose paliktas šiūkšlių krūvas.

Moteris ramybės nedavė ir kaimynams. Jie kaip galėjo padėjo Philui ir prižadėjo, kad jei Katie kada nors išsikraustys iš būsto, jie čia pat gatvėje surengs didžiulį vakarėlį. Moteris namus paliko kovo mėnesį, o draugiškas kaimynų vakarėlis, pavadinimu „Gatvės susigrąžinimo vakarėlis“, surengtas buvo praėjusį šeštadienį.

„Mes kepėme gardžius patiekalus, vaikai šokinėjo pripučiamoje pilyje, žaidė žaidimus. Iš kiekvieno gyventojo surinkome po 85 svarus sterlingų, kurie buvo panaudoti šiai šventei, – sakė 57-erių moteris, padėjusi organizuoti vakarėlį. – Išvykus K. Bentley, gyventi tapo geriau. Mes galime ramiai miegoti naktį, o ir vaikai gali žaisti kiemuose, ir nebūti apšaukti šios moters.“

K. Bentley šioje kaimynystėje apsigyveno grįžusi iš kalėjimo. Moteris vartojo narkotikus, tačiau kai į ją kreipėsi būsto savinininkas, panoręs K. Bentley iškeldinti, moteris pasakojo pradėjusi naują gyvenimo etapą, atsisakiusi žalingų įpročių. 

„Man liūdna, nes kaimynai – mano draugai. Jie nežino, kas vyksta, – sausio mėnesį kalbėjo Katie. – Jie turi vaikų ir baiminasi manęs. Jau ieškau naujo būsto, tačiau manęs priimti niekas nenori.“

K. Bentley iš tiesų pakeitė savo gyvenimo būdą. Vakarėlį organizavusi moteris pasakojo sužinojusi, kad šiuo metu ji gyvena Hull mieste ir puikiai laikosi. „Linkime jai didžiausios sėkmės“, – pridūrė ji.

2019 05 27 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt