trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Atsisakius pasibučiuoti, Londono autobuse sumuštos dvi merginos
tiesa.com
Facebook.com, Melania Ps

Stiuardese dirbanti Melania Geymonat iš Urugvajaus socialiniame tinkle pasidalijo siaubą keliančia nuotrauka. Joje mergina ir jos mylimoji amerikietė Chris įamžintos kraujuotais veidais ir drabužiais po to, kai viename Londono autobuse prie jų pristojo gauja vyrų ir užpuolė dėl to, kad merginos atsisakė pasibučiuoti.

28-erių Melania ir Chris po linksmybių mieste Vakarų Hampstede gegužės 30 d. namo nusprendė grįžti viešuoju transportu. Merginos įsitaisė antrame dviaukščio autobuso aukšte, nes joms patiko iš ten atsiveriantis tamsoje paskendusio miesto vaizdas.

Už jų sėdėjo grupė jaunų vyrų. Jiems supratus, kad merginos – pora, ėmė jų reikalauti pasibučiuoti, rodė nepadorius gestus.

Autobuse be Melanios, Chris ir vyrų grupės daugiau nieko nebuvo.

„Jie ėmė elgtis kaip chuliganai, reikalavo mūsų pasibučiuoti, kad galėtų pasimėgauti vaizdu, vadino mus lesbietėmis ir apibūdino įvairias sekso pozas, – socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje rašė Melania. – Bandydama nuraminti situaciją, pradėjau juokauti. Galvojau, kad taip jie nuo mūsų atstos. Chris netgi apsimetė sunegalavusi, bet jie ir toliau prie mūsų kabinėjosi, mėtė į mus monetas.“

Prieš Melaniai spėjant suvokti, kas nutiko, jos draugę jaunuoliai pradėjo mušti.

„Priėjau prie jos ir jos veidas jau kraujavo, trys vyrai ją be paliovos mušė. Vėliau ir aš buvau užpulta. Pamačiusi savo kraują apsvaigau ir parkritau. Nepamenu, ar buvau netekusi sąmonės. Staiga autobusas sustojo. Policija jau buvo atvykusi, o aš visa kraujavau“, – tęsė mergina.

Melania pasakojo, kad jas užpuolė mažiausiai keturi vyrai ir vienas jų kalbėjo ispaniškai, o kiti turėjo britišką akcentą. Jaunuoliai merginas dar ir apiplėšė.
 
Į Jungtinę Karalystę vasario mėnesį atsikrausčiusi gyventi Melania anksčiau sakė, kad Londone ji, būdama homoseksuali, jautėsi ganėtinai saugi. Šis užpuolimas ją šokiravo.
 
Siaubą keliančia nuotrauka mergina pasidalijo norėdama pranešti visuomenei apie prieš moteris ir homoseksualius žmones vykdomą smurtą.
 
„Labiausiai mane skaudina tai, kad smurtas tapo labai dažnu dalyku, kad kartais būtina pamatyti po sumušimų kraujuojančią moterį, kad būtų imtąsi veiksmų. Pavargau būti laikoma seksualiniu objektu. Sužinojau, kad tokiose situacijose mano draugai atsiduria dažnai, jie yra sumušami vien dėl jų netradicinės seksualinės orientacijos. Žodiniai užgauliojimai ir šovinistinis, misoginistinis ir homofobiškas smurtas privalo liautis, nes kai pabandai pakovoti už save, nutinka tokie dalykai, – sakė ji. – Tikiuosi, kad birželį, LGBT mėnesį, apie tokius dalykus bus kalbama dažniau ir garsiau. Tai turi liautis!“

2019 06 07 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt