šeštadienis, liepos 4 d.
Atskleista daugiau detalių apie išpuolio Londone vykdytoją
tiesa.com

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May atskleidė keletą faktų apie įtariamąjį teroro akto Londone vykdytoją. Nors policija neatskleidžia vyro tapatybės, šis tas apie jo asmenybę jau žinoma.

Premjerės teigimu, nukautas įtariamasis – gimęs Didžiojoje Britanijoje bei anksčiau buvo stebėtas karinės žvalgybos (M15) pareigūnų dėl agresyvaus ekstremizmo.

T.May pabrėžė, kad žvalgybininkai neturėjo jokių ženklų, jog kovo 22-osios išpuolis buvo planuotas ir neišvengiamas. „Jo tapatybė žinoma ir policijai, ir M15. Ji bus atskleista, kai tai leis tyrimo aplinkybės.

Kol kas galiu pasakyti, kad vyras gimęs Britanijoje ir prieš keletą metų jo veikla tirta dėl agresyvaus ekstremizmo. Jis buvo periferinė asmenybė. Šiuo metu žvalgyba jo nestebėjo, nebuvo jokių požymių, kad jis planuoja išpuolį“, - sakė premjerė.

T.May neslėpė, kad pareigūnų manymu, įtariamasis veikė vienas, taip pat nemanoma, kad gresia pakartotinų išpuolių, mat šis, esą, vienetinis.

„Vakar išvydome baisiausią žmonijos pusę, bet prisiminsime geriausią“, - dėkodama pareigūnams sakė T.May.

Vakar žiniasklaidoje buvo paskelbta, kad teroristinį išpuolį įvykdė Abu Izaadeenas, tačiau vėliau paaiškėjo, kad minėtas vyras šiuo metu įkalinimo įstaigoje.

2017 03 23 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt