šeštadienis, liepos 4 d.
Atskleista: kas labiausiai vargina Londono nuomininkus
tiesa.com

Žiurkės, tualeto problemos ir netinkamai veikianti virtuvės įranga – didžiausios problemos, su kuriomis susiduria Londono nuomininkai. Greitai augančios nekilnojamojo turto kainos pavertė Londoną nuomininkų miestu. Maždaug 4 mln. gyventojų kas mėnesį moka ne už nuosavus namus, skelbė standard.co.uk.

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kokių remonto prašymų nuomotojai sulaukia dažniausiai. Dažniausiai netinkamais būstais skundžiasi Tower Hamlets gyventojai (10,9 proc. visų miesto nuomininkų skundų), mažiau rūpesčių kyla – Merton (10,3 proc.), Southwark (10,1 proc), Wandsworth (7 proc.) ir Lambeth (6,2 proc.) rajonuose. Rečiausiai dėl namų būklės skundžiasi Hillingdon gyventojai (0,14 proc).

TenantRepair.com atliktas tyrimas taip pat atskleidė, kad londoniečiai dvigubai dažniau nei kiti šalies gyventojai skundžiasi dėl kenkėjų antplūdžio, tualeto bei virtuvės bėdų. Redbridge rajonas – Londono graužikų sostinė. Dėl žiurkių, pelių ir kitų kenkėjų skundžiasi 12,3 proc. jame gyvenančių nuomininkų.

Merton rajonas – santechnikų rojus. Jame dažniausiai skundžiamasi dėl vamzdynų sutrikimo, šildymo bei karšto vandens dingimo. Kensingtono gyventojams daugiausiai rūpesčių kelia šiukšlinės. Southwark nuomininkai dažniausiai susiduria su rūpesčiais dėl elektros bei baldų.

Tyrimo autoriai tikisi, kad nuomotojai atkreips dėmesį į šiuos rezultatus ir greičiau reaguos į savo nuomininkų skundus.

2014 12 10 08:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt