trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Atskleista, kuriame Londono rajone gyventi labiausiai apsimoka
tiesa.com

Sukurtas Londono metro žemėlapis, atskleidžiantis, kuriuose Jungtinės Karalystės sostinės rajonuose gyvendami už nuomą mokėsite mažiausiai, o iki darbo centre nuvyksite greičiausiai.

Pasirodo, kelionė iki Londono centro metro mažiausiai trunka bei būsto nuoma atsieina mažiausiai rajone, kuris dar visai neseniai buvo laikytas „pavojingu”, o jame gyveno beveik vien imigrantai.

Žemėlapio autoriai apskaičiavo, kad gyvendami Seven Sisters rajone, per savaitę vidutiniškai už vieno kambario butą nuomai išleisite £209, tuo tarpu jūsų kelionė metro traukiniu iki pat miesto centro, šiuo atveju „Green Park” stotelės, truks vos 15 min.

„Totally Money” sukurtas žemėlapis atskleidė ne tik geriausias, bet ir blogiausias vietas gyventi Londone atsižvelgiant į kelionės laiko ir nuomos kainos santykį.

Ekspertai taip pat paskaičiavo, kad kiekviena sutaupyta kelionės minutė londoniečiams atsieina £7,20. Norint kasdien sutaupyti 10 min. saldaus miego, per metus tai gali atsieiti net £3744.

Tarp dešimt populiariausių metro stočių, iš kurių susisiekimas iki Londono centro greičiausias, pateko Seven Sisters (15 min.), Greenford (26 min.) bei North Acton (19 min.).

[9818]  

Taip pat atskleista, kad blogiausios metro linijos, kuriomis kelionė iki darbo užtrunka ilgiausiai, yra Northern bei Piccadilly.

Ne veltui metro traukinių stotys Turnham Green, Leicester Square, Convent Garden ir Hammersmith, pro kurias važiuoja Piccadilly linijos traukiniai, pateko tarp dešimt blogiausių vietų gyventi turint omeny kelionės iki ventro laiką bei būsto nuomos kainą.

Tyrimo autoriai juokavo, kad Londone: „Lokacija yra viskas, laikas yra pinigai.. tuo tarpu lovoje praleistas laikas, kažin.”

2018 05 14 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt