trečiadienis, sausio 27 d.
Atskleistas JK miestas, kuriame įvyksta daugiausiai vagysčių
tiesa.com

Remiantis ketvirtadienį paviešinta oficialia informacija, daugiau pusė visoje šalyje įvykdytų vagysčių buvo Jungtinės Karalystės sostinėje. Duomenys atskleidė tiesą apie Londone padidėjusį ir nerimą keliantį nusikalstamumo lygį.

Nacionalinio statistikos (ONS) departamento duomenimis, per pastaruosius metus vagysčių Anglijoje ir Velse padidėjo 30 proc. Per 12 mėnesių įvykdyti 77103 tokio pobūdžio nusikaltimai. 

Tačiau ypač didelis vagysčių padažnėjimas užfiksuotas būtent Londone, kuriame įvyko net 42 proc. visų šalyje įvykdytų nusikaltimų, t.y. 32751 vagystės.

Duomenys taip pat atskleidė, kad ketvirtadalis visų Londone įvykdytų vagysčių, tarp kurių ir užpuolimai su mopedais, buvo įvykdytos nukentėjusiajam grasinant peiliu.

Tuo pačiu periodu, 98 asmenys Londone buvo mirtinai nudurti. Tai sudaro net trečdalį visų JK sostinėje įvykdytų žmogžudysčių.

Apskritai, nusikaltimai, kuriuos įvykdant naudotąsi duriamaisiais ginklais, šiuo metu yra aukščiausiame lygyje nuo 2011 m. ir pakilo daugiau nei 50 proc. 

2018 07 19 14:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt