ketvirtadienis, sausio 28 d.
Audra „Desmond" nusinešė dviejų žmonių gyvybes
tiesa.com

Naujienų portalas telegraph.co.uk pranešė, kad pirmadienį potvyniuose skęstančiame Cumbria regione rastas žmogaus kūnas. Vyresnio amžiaus vyras įkrito į nuo liūčių užtvinusią upę. Ši netektis jau antroji audros „Desmond“ pasekmė. Savaitgalį 90-erių metų senolis žuvo Londone po to, kai stiprus vėjas jį nubloškė į važiuojantį autobusą.

Šiaurės Anglijoje ir Škotijoje pagrindines miestų ir miestelių gatves siautėjanti stichija pavertė upėmis, be elektros liko mažiausiai 60 tūkst. namų. Audrai pažeidus valymo įrenginius ir magistralinius vandentiekius, baiminamasi, kad vietos gyventojams gali pritrūkti geriamo vandens. Šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas gyventojams į pagalbą išsiuntė kariškius.

Sekmadienį buvo surengtas skubus nepaprastųjų situacijų komiteto „Cobra“ susitikimas, kuriame buvo diskutuojama apie stichijos padarinius ir pagalbą potvynių paveiktų regionų gyventojams.

Audros JK padariniai: evakuacijos, žmonės gelbėjami valtimis

Kaip „Tiesa“ informavo, audra šaliai smogė ankstų šeštadienio rytą. „Desmond“ – ketvirtoji stichija nuvilnijusi šalyje per pastarajį mėnesį.

2015 12 07 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt