trečiadienis, liepos 8 d.
Autobuse Londone padurtas devyniolikmetis - kritinės būklės, suimtas jį nužudyti pasikėsinęs septyniolikmetis
tiesa.com
twitter nuotrauka

Devyniolikos metų vaikinui, šeštadienio vakare keliavusiam 134 autobusu Colney Hatch Lane, Muswell Hill peiliu perverta krūtinė. Skubiai į ligoninę išgabentas jaunuolis - kritinės būklės.

Policija į įvykio vietą buvo iškviesta apie 16:40 vietos laiku. Į rytų Londone esančią ligoninę jaunuolis buvo išgabentas sraigtasparniu. Jo būklė tebėra kritinė.

Suimtam jį užpuolusiam vaikinui - tik septyniolika metų. Primename, kad statistika rodo, jog dažniausiai tiek aukų, tiek užpuolikų peiliais amžius svyruoja tarp 15 ir 19 metų - raginama pasikalbėti su savo vaikais apie šalyje besiklostančią padėtį ir patarti vengti konfliktų.

Tai - dar vienas užpuolimų peiliais bangos sudrebinusios šalį pavyzdžių. Tai taip pat tėra vienas iš vakar padurtų žmonių. Per paskutines septynias dienas penki iš tokių užpuolimų baigėsi mirtimis.

Londono meras Sadiq Khan atmetė Philip Hammond iškeltą reikalavimą, kad policija perkeltų esamus resursus ties susidorojimu su peiliais ginkluotais užpuolikais. S. Khan teigė, kad toks veikimo būdas - beprasmiškas ir neužkaišys per pastaruosius 8 metus biudžeto karpymo paliktų skylių.

Jis reikalauja didinti policijai skiriamą finansavimą iš valstybės biudžeto.

2019 03 10 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt