šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Autobusų stotelėje rastas paliktas kūdikis
tiesa.com

Policija ieško kūdikio, palikto autobusų stotelėje, motinos. Mergaitė rasta prieš savaitę ir išvežta į ligoninę. Jai sustiprėjus pareigūnai kreipiasi tiesiogiai į ją palikusią moterį, prašydami suteikti vaikui vardą.

Šiaurės Velso Towyn mieste praėjusį antradienį apie 7:15 ryto netoli aludės esančioje autobusų stotelėje rastas kūdikis. Policija išplatino vis dar Glan Clwyd ligoninėje esančios mergaitės nuotrauką bei kreipėsi tiesiogiai į jos motiną.

Pareigūnų atstovė Helen Douglas prašo moterį susisiekti net jei ši nenorinti auginti vaiko. „Manome, kad palikote savo dukrą ten, kur ji galėtų būti rasta, todėl svarbu, kad žinotumėte, kad jos būklė sparčiai gerėja ir ji greitu metu bus išrašyta iš ligoninės.

Jūsų dukteriai reikia vardo ir mes prašome, jog pasakytumėte, kokios ateities jai norite, net ir nesijaučiate galinti auginti ją pati“, – kalbėjo pareigūnė.

Policija rūpinasi dėl moters sveikatos būklės ir nori užtikrinti, kad jai būtų suteikta visa reikiama pagalba. Ką nors žinančius apie kūdikį ar jo motiną prašoma susisiekti su policija numeriu 101, mergaitės bylos numeris – V103529.

2017 07 19 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt