ketvirtadienis, spalio 1 d.
Automobilių vagys nedelsia: pavogtas transporto priemones parduoda dalimis
tiesa.com
Twitter.com, Chelmsley Wood Police
Pareigūnų aptiktas automobilis

Tikriausiai nei vienas nenorėtume savo automobilio rasti tokio – be durelių, variklio ir išorinių jo detalių. Tačiau būtent tokios būklės transporto priemonę aptiko Chelmsley pareigūnai, suradę prieš keturias dienas iš Birmingham pavogtą „Range Rover“ automobilį.

Chelmsley Wood Police socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžintas prieš kelias dienas pavogtas automobilis. Tačiau iš jo neliko beveik nieko. Apsukrūs ilgapirščiai pašalino transporto priemonės išorines detales, nuėmė dureles, išėmė variklį bei kitas jo dalis ir jas pardavė.

„Chelmsley pareigūnai atsakė į 999 skambutį apie Kingshurst galimai pavogtą automobilį, tačiau atvykę į vietą jie rado tai! Tai „Range Rover Spourt“ automobilis, iš Newtown pavogtas prieš kelias dienas ir parduotas dalimis. Dėl automobilio vagystės sulaikytas vienas asmuo“, – rašoma policijos paskyroje.

[10957]

Pavogtos transporto priemonės dažniausiai išardomos slaptuose servisuose ar garažuose, o po to jų dalys parduodamos internetu.

Praeitą savaitę Quinton, Birmingham viename servise buvo rasti keturi „BMW“ automobiliai, dar du tos pačios markės automobiliai rasti priparkuoti prie gyvenamojo namo.

Nuo trijų transporto priemonių buvo dingę ratai, variklio dangčiai, priekinės grotelės, ratlankiai, lempos ir stabdžių apkabos.

Pernai policija pradėjo kampaniją „Shop a Chop Shop“, kurios metu gyventojus skatina pranešti apie jiems žinomus, tokiomis veiklomis užsiimančius servisus ir slaptus garažus.

2019 09 09 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt