ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Avariją sukėlęs girtas imigrantas po įvykio užsimanė alaus
tiesa.com

Rytų Anglijos miesto bendruomenę šokiravo imigranto elgesys – sėdęs prie vairo neblaivus jis sukėlė avariją, kurios metu apgadino kelis automobiliu ir iš karto po to ėmė gerti alų.

Avarija įvyko Lincoln’e balandžio 16-ąją, pirmadienį po pietų. Tokiu laiku 57 metų Kazimierzas Kolakowskis jau buvo gerokai įkaušęs ir nutarė nuvažiuoti į parduotuvę.

„Taip, prieš tai gėriau, tačiau jaučiausi pakankamai gerai, kad vairuočiau. Važiavau nusipirkti gėrimų ir cigarečių“, – per tarpininką teisme pasakojo kaltininkas.

Važiuodamas su savo „Renault Scenic“ Stamp End gatve vyras pasilenkė pasiimti cigarečių, o tuo metu jo vairuojamas automobilis trenkėsi į palei gatvę sustatytas mašinas ir 3 iš jų apgadino.

Atrodo, kad lenko šis įvykis pernelyg nesukrėtė – netoliese buvusių liudininkų teigimu, netrukus po avarijos K. Kolakowskis atsidarė skardinę alaus ir ėmė gurkšnoti.

Policijos pareigūnai nustatė, kad vyro organizme po įvykio buvo beveik trigubai daugiau alkoholio nei norma, kurią vairuotojams leidžia Anglijos teisė.

Ketvirtadienį Lincoln’o Magistratų teismas skyrė lenkui bausmę už vairavimą esant neblaiviam bei netinkamą dėmesį vairavimui. Jis turės sumokėti 250 svarų sterlingų baudą, padengti 85 £ siekiančias teismo išlaidas ir sumokėti 30 £ į specialų fondą, skirtą nusikalstamumo aukoms.

Imigrantas taip pat neteko teisės vairuoti 20 mėnesių.

Jam atstovavęs advokatas teigė, kad vyras labai išgyvena dėl savo elgesio ir atsiprašo už tai.

2018 05 18 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt