ketvirtadienis, liepos 9 d.
Aviacijos šou tragedija: aukų skaičius auga
tiesa.com

Sussex‘o policija pranešė, kad labai tikėtina, jog dėl penktadienį Šorehamo aviacijos šou metu sudužusio lėktuvo žuvo apie 20 žmonių, o ne septyni, kaip buvo spėjama iškart po incidento.

Specialiosios gelbėjimo komandos aukų kūnus jau pradėjo gabenti iš katastrofos vietos. Situacija nelaimės zonoje vis dar pavojinga, nes lėktuve dar gali būti likę kuro, - rašė independent.co.uk. Policija teigė, kad yra labai didelė galimybė, jog po lėktuvo nuolaužomis guli būti rasta dar daugiau aukų. Iki šiol pareigūnai sulaukia skambučių dėl dingusių asmenų iš nerimaujančių artimųjų.

„Tiesa“ primena apie penktadienio popietę aviacijos šventės metu Braitone įvykusią tragediją.

Aviacijos šou metu sudužo naikintuvas

Atskleistos pirmosios trys nelaimės aukos: 24-metų asmeninis treneris Mattas Jones ir „Worthing United“ futbolininkai Jacobas Schiltas ir Matthew Grimstone‘as, kurie kaip tik keliavo į rungtynes. Visi vyrai žuvo avarijos vietoje. 14-ka sužeistųjų medikai jau išleido iš ligoninės.

Pranešta, kad lėktuvą pilotavęs Andy Hillas – vis dar kritinėje būklėje. Policija dar negali tiksliai pasakyti, ar stebuklingai iš nuolaužų gyvas ištrauktas pilotas spėjo prieš smūgį katapultuotis iš lėktuvo.

2015 08 24 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt