pirmadienis, spalio 26 d.
B. Johnsono automobilis pateko į eismo įvykį
BNS

Britų premjeras Borisas Johnsonas trečiadienį pateko į lengvą eismo įvykį, kai jo automobiliui išvažiuojant iš parlamento rūmų priešais išbėgo protestuotojas.

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusiame vaizdo įraše matyti, kaip vyras išbėga priešais sidabrinės spalvos automobilį „Jaguar“, išvažiuojantį pro parlamento rūmų vartus ir lydimą policijos motociklo bei kito apsaugos automobilio „Range Rover“.

B. Johnsono automobiliui staiga sustojus, į jį trenkęsis iš paskos važiavęs „Range Rover“ įlenkė jo automobilio kėbulą. Akimirką kortežas sustojo, tačiau netrukus vėl pajudėjo iš vietos.

Dauningo gatvė patvirtino, kad avarijos metu B. Johnsonas buvo automobilyje, tačiau pranešimų apie sužeidimus negauta.

Protestuotojas per incidentą buvo partrenktas ant žemės. Sprendžiant iš nuotraukų, jį sulaikė policija.

Trečiadienį prie parlamento rūmų būriavosi keletas protestuotojų grupelių, tarp jų „Brexito“ priešininkų ir prokurdiškų aktyvistų grupių atstovai.

B. Johnsonas važiavo į savo biurą Dauningo gatvėje iš parlamento, kur kas savaitę atsakinėja į įstatymų leidėjų klausimus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 18 10:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt