sekmadienis, rugsėjo 27 d.
B. Johnsonui ir jo partnerei C. Symonds gimė sūnus
BNS

Jungtinės Karalystės premjero Boriso Johnsono (Boriso Džonsono) partnerė Carrie Symonds (Keri Saimonds) trečiadienio rytą vienoje Londono ligoninėje pagimdė „sveiką berniuką“, informavo poros atstovas.

„Ministras pirmininkas ir p.Symonds džiugiai skelbia, kad anksčiau šį rytą Londono ligoninėje jiems gimė sveikas berniukas“, – sakė atstovas.

„Motinai ir kūdikiui viskas labai gerai“, – pridūrė jis.

„Ministras pirmininkas ir p.Symonds norėtų padėkoti fantastiškai NHS [Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos] akušerių komandai“, – sakoma pareiškime.

Toks pareiškimas paaiškina, kodėl Dauningo gatvės pareigūnai nenorėjo patikslinti, ar B. Johnsonas dalyvaus klausimų ir atsakymų sesijoje parlamente.

Vietoje jo su įstatymų leidėjais trečiadienį turi bendrauti užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas (Dominikas Rabas), pavadavęs vyriausybės vadovą jam sergant.

55-erių B. Johnsonas ir 32-ejų C. Symonds vasarį pranešė, kad jiedu susižadėjo ir laukiasi kūdikio. Tuo metu jie sakė, kad vaikelis turėtų gimti vasaros pradžioje.

B. Johnsonas nuo 2019 metų pradžios neslepia savo santykių su C. Symonds, anksčiau vadovavusia Konservatorių partijos ryšiams su visuomene.

Britų premjeras tik pirmadienį grįžo į darbą po beveik mėnesį užsitęsusio gydymo nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19. Jis savaitę buvo gydomas vienoje Londono ligoninėje ir tris naktis praleido intensyviosios priežiūros skyriuje.

C. Symonds išsikėlė iš rezidencijos Dauningo gatvėje dar prieš susergant jos sužadėtiniui, tačiau vėliau pranešė, jog jai pačiai pasireiškė koronaviruso simptomai. Ji pasveiko namuose.

Būdama „pirmąja mergina“, C. Symonds stengėsi nepatraukti į save visuomenės dėmesio, taip pat buvo beveik nepastebima per gruodį vykusius visuotinius rinkimus, per kuriuos B. Johnsono vadovaujami konservatoriai pasiekė geriausią rezultatą nuo 9-o dešimtmečio.

C. Symonds yra aktyvi kovotoja už aplinką, dirbusi vienai vandenynų išsaugojimo labdaros organizacijai, kai paliko Konservatorių partiją.

B. Johnsonas ir jo antroji žmona Marina Wheeler (Marina Viler), su kuria jis yra išsiskyręs, turi keturias atžalas, taip pat jis yra dar mažiausiai vieno nesantuokinio vaiko tėvas.

Dviejų iš pastarųjų keturių JK ministrų pirmininkų – Davido Camerono (Deivido Kamerono) ir Tony Blairo (Tonio Blero) – žmonos susilaukė kūdikių jų sutuoktiniams einant pareigas.

2020 04 29 12:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt