trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Baikeriai Londono centrą pavertė pragaru
tiesa.com

Sekmadienį Londono centre tikrą sumaištį sukėlė šimtai kaukėtų motociklininkų, savo plieninių žirgų riaumojimu bei neprognozuojamu elgesiu įsiutinę ne tik praeivius, bet ir policiją.

Liudininkų teigimu, prieš 21 val. Oxford gatve pravažiavo didžiulė kolona įvairaus tipo motociklų, daugelis nepaisė elementariausių kelių eismo taisyklių, o kai kurie jų vairavo itin pavojingai, užvažiavo ant šaligatvių, vos nekliudė žmonių.

Maža to, kaukes dėvintys motociklininkai pravažiuodami šaudė fejerverkus ne tik į pastatus, bet ir policijos pareigūnus bei keldami sunkiai pakeliamą triukšmą nurūko Sičio link.

To užteko, kad policija sureaguotų ir imtų persekioti motociklininkus, kurių, skirtingų šaltinių teigimu, galėjo būti iki 500.

Vieną iš jų pavuko sulaikyti ant London Bridge, motociklininkas įkliuvo kai jį persekiojančios policijos pajėgos ant važiuojamosios dalies ištiesė vadinamąjį „ežį“ – spygliuotą juostą.

Manoma, kad šis pavojingas pasivažinėjimas – motociklininkų tradicija, skirta Halloweenui. Anksčiau centrinėje Londono dalyje jie taip pat keldavo ne tik triukšmą, bet ir vogė iš parduotuvių, degalinių.

„Brexit“: JK sieks bemuičio rėžimo automobilių pramonei

Vaizdai JK atominėse elektrinėse kelia nerimą

2016 10 31 12:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt