pirmadienis, liepos 13 d.
BBC televizija kviečia lietuvius dalyvauti televizijos projekte
tiesa.com

Notice: iconv(): Detected an illegal character in input string in /home/alfa/subdomains/tiesa/simplehtmldom/simple_html_dom.php on line 1044

Notice: iconv(): Detected an illegal character in input string in /home/alfa/subdomains/tiesa/simplehtmldom/simple_html_dom.php on line 1044

BBC 3 televizija netrukus pristatys naują laidą, kurioje Rytų europiečiai padės įsidarbinti jauniems bedarbiams britams. Šiam projektui laidos prodiuseriai ieško dirbančių lietuvių, kurie sutiktų pasidalinti savo įgūdžiais su darbo nerandančiais Jungtinės Karalystės piliečiais.

 Televizijos projekto metu skirtingos imigrantų grupės iš keletos Rytų Europos šalių gelbės britus. Projekto kūrėjų teigimu, ši idėja gimė pastebėjus, kad išsiskiria iš kitų savo darbo etika ir atsakomybe. Laida kurta atsižvelgiant į dabartinį Jungtinės Karalystės jaunimo nedarbo lygį. Skaičiuojama, kad šiuo metu darbo nepavyksta susirasti beveik milijonui jaunų britų.

Laidos kūrybinė komanda ieško grupelės Jungtinėje Karalystėje dirbančių ir kartu gyvenančių lietuvių. Prodiuseris Marcinas Wawro „Tiesai“ sakė, jog svarbiausias kriterijus projekto dalyviams – noras padėti jauniems, darbo paieškose įstrigusiems žmonėms: „Nesvarbu, kokį darbą dirbtų projekto dalyviai, nesvarbu, kuriomis dienomis ar valandomis jie būtų užimti. Ieškome tokių, kurie gyventų po vienu stogu ir nebijotų pasidalinti savo patirtimi Jungtinėje Karalystėje. Dažnai britai sako, kad vagia jų darbus, tad norime parengti linksmą šou, kuriame imigrantai parodytų, kaip jie iš tikrųjų dirba bei kaip susirado savo darbus“.

Projekto kūrėjų teigimu, tai bus linksma ir pozityvi laida, kurioje skirtingų šalių atstovai turės galimybę pažinti vienas kitą bei paneigti arba patvirtinti gandus apie imigraciją ir darbą D. Britanijoje.

Norintys dalyvauti televizijos projekte bei atitinkantys keliamus reikalavimus, kviečiami siųsti elektroninius laiškus anglų kalba laidos prodiuseriui Marcinui Wawro adresu marcin.wawro@iwcmedia.co.uk.

2014 02 18 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt