sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Belfasto stotyje nusižudė lietuvis
tiesa.com

Naujienų portalas 15min.lt informavo, kad Belfasto miesto traukinių stotyje nusižudė jaunas vyras iš Lietuvos. 31-erių metu lietuvio Alberto Naginionio kūnas rastas pirmąjį gruodžio savaitgalį.

Teigiama, kad A. Naginionis daugiau nei šešis mėnesius buvo benamis ir glaudėsi gatvėse. Aukos artimieji Lietuvoje tvirtino nė nežinoję, kad jis neturi namų. Belfasto benamių labdaros organizacija, kurios darbuotojai lietuvį apibūdino kaip nuoširdų ir besišypsantį vaikiną, surengė minėjimą jo mirties vietoje.

„Deja, mes netekome mielo jauno vyro, kuris paslydo eidamas gyvenimo keliu ir negalėjo rasti kitos išeities – tik atimti sau gyvybę. Mes visi labai sukrėsti, kad taip nutiko“, – nuogastavo Donna Connor iš labdaros organizacijos.

Moteris teigė, kad lietuvis su visais labai gerai sutarė, vietinė benamių bendruomenė – lyg didelė šeima: vienas kitu rūpindavosi ir visi itin gedi lietuvio. „Jie visi buvo be galo nuliūdę netekę tokio malonaus jaunuolio. Sužinojau, kad jis turi sesę ir du brolius, o Airijoje gyveno nuo 2011-ųjų“, – pasakojo D. Connor.

A.Naginionio kūnas grąžintas artimiesiems į Lietuvą, kur praėjusią savaitę buvo palaidotas.

2015 12 21 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt