sekmadienis, spalio 25 d.
Benamė imigrantė atgaus namus Londono centre
tiesa.com

Iš pašalpų gyvenanti penkių vaikų mama, kuri nesutiko kraustytis į valdžios jai siūlomą būstą už Londono ir pavertė save bename, pasiekė beprecendentę pergalę. Aukščiausias teismas nusprendė, kad iš buto pačiame Londono centre, Westminsteryje, ją išmetę valdininkai pasielgė netinkamai.

Kaip anksčiau jau rašė „Tiesa”, iš Kongo kilusi Titina Nzolameso iš savo keturių kambarių buto centriniame Londone, Westminsteryje, prieš trejus metus buvo išmesta po to, kai nebegalėjo susimokėti skolų už nuomą.

Moteris išdidžiai atsisakė ji siūlomų didesnių ir pigesnių namų už Londono. Moteris aikšino, kad nori likti gyventi šalia draugų ir nenori keisti vaikų mokyklos.

Benamei imigrantei neįtinka gyventi Londono centre

Tačiau jos valstybės lėšomis apkomamų advokatų komanda ginčijo, kad valdininkai nepasistengė surasti moteriai priimtinos būsto alternatyvos arčiau Westminsterio.

Kaip pranešė naujienų portalas express.co.uk, po trejų metų kovos moteris pagaliau pasiekė pergalę.

Aukščiausiasis teismas pareiškė, kad daugiavaikei mamai siūstas miesto tarybos laiškas buvo blogai parašytas ir dėl to imigrantė negalėjo suprasti, kaip valdininkai priima sprendimus dėl būsto skyrimo.

Skaitydama penkių teisėjų kolegijos nuosprendį, Ledi Hale sakė: „Neabejotinai yra ir kitų būdų, kuriais valdininkai galėjo tinkamai išaiškinti savo priimamus sprendimus. Tačiau standartinė pastraipa, kuri buvo išsiųsta šįkart, nėra vienas iš jų.”

Westminsterio taryba dabar turės iš naujo svarstyti imigrantės prašymą surasti jai namus Londono centre. Tai nereiškia, kad moters prašymas bus patenkintas, tačiau naujų namų jai paieškos pareikalaus daugiau resursų ir mokesčių mokėtojų pinigų.

Skaičiuojama, kad trejų metų bylinėjimasis mokesčių mokėtojams kainavo £50 000.

2015 04 05 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt