ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Berniuką mirtinai parke sumušė jam pametus batą
tiesa.com

Teismo metu paaiškėjo, kad penkerių metų Alexas Malcolmas buvo mirtinai sumuštas po to, kai berniuko motinos draugas viename Londono parkų prarado savitvardą dėl to, kad vaikas pametė batą.

39-erių metų vaiko motinos draugas Marvynas Iheanacho apkaltintas žiauriu vaiko sumušimu, kuris vėliau tapo mirties priežastimi po to, kai Alexas buvo rastas su sunkiomiais galvos ir pilvo traumomis.

Liudinininkai pasakojo parke girdėję vaiko klyksmą ir atsiprašymus bei dėl pamesto bato šaukiančio vyro balsą.

Incidentas įvyko Mountsfield parke, pietryčių Londone, praėjusių metų lapkričio 20 d.

Marvynas Iheanacho neigia nužudęs vaiką, tačiau stebėjimo kamerose atsekta, kad vyras iš namų trimis autobusais su Alexu važiavo į parką.

Vyras su vaiku į parką atvyko 17:12 val., kai parke jau buvo tamsu. Tamsioje žaidimų aikštelėje berniukui pametus batą, Marvyną ištiko pykčio priepolis ir šis žiauriai sumušė vaiką.

Tuomet, nepaisant to, kad artimiausia ligoninė buvo vos už 5 min. kelio, M. Iheanacho vaiką nusinešė į taksi ofisą ir grįžo namo.

Po darbo grįžusiai motinai M. Iheanacho teigė, kad vaikas nukrito ir susimušė galvą. Motinai pastebėjus, kad berniukas nustojo kvėpuoti ir pradeda mėlynuoti, vyras bandė jai neleisti kviesti greitosios pagalbos.

Teisme M. Iheanacho savo kaltę neigia ir laikosi pasakojimo, kad berniukas tiesiog nukrito.

2017 07 07 07:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt