antradienis, spalio 27 d.
Bernvakaris prieš vestuves baigėsi tragedija
tiesa.com

Bernvakarį būsimam jaunikiui surengusi grupė jaunų britų nutarė savaitgalį pašėlti svečioje šalyje, tačiau pasilinksminimas baigėsi paaiškėjus, kad paslaptingai dingo vienas kompanijos narys – jaunikio brolis, turėjęs būti vyriausiuoju pabroliu.

Net 18 vyrų grupė iš Škotijos vasario viduryje išvyko į Vokietijos didmiestį Hamburgą, kuriame susiruošė atšvęsti Eamonn’o Colgan’o bernvakarį, kompanijoje buvo ir būsimojo jaunikio brolis 29 metų Liam’as.

Vasario 10-osios naktį vyrai gerokai pašventė vietos baruose, jie ne iš karto pastebėjo, kad su jais nėra Liam’o. Jau kitą dieną pradėtos jo paieškos, tačiau ilgą laiką jos tęsėsi nesėkmingai.

Tik praėjusį savaitgalį škoto kūnas aptiktas Elbės upėje – kad tai ieškotas vyras neabejojama: nors palaikai gerokai apirę, jo drabužių kišenėje rasti dokumentai, priklausantys L. Colgan’ui.

Vaizdo kamerų įrašai parodė, kaip vyras apie 2.30 valandą nakties išėjo iš vieno baro ir vienas patraukė per parką – tai buvo paskutinis vaizdas, kuriame matyti L. Colgan’as.

Jis turėjo būti vyriausiasis pabrolys vestuvėse, kurios buvo suplanuotos praėjus 3 savaitėms po bernvakario.

Vyro mirties priežastis ir dingimo aplinkybės tiriamos.

Britai dažnai švenčia bernvakarius ar mergvakarius trumpų išvykų į užsienį metu.

2018 04 23 12:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt