ketvirtadienis, birželio 24 d.
Boksininkas taškosi pinigais (vaizdo įrašas)
tiesa.com

Vienas iš geriausių visų laikų boksininkų Floydas Mayweatheris dar kartą pademonstravo, jog per karjerą uždirbtų pinigų neskaičiuoja – šokėjoms striptizo klube atseikėjo tiek, kiek eilinis žmogus uždirba per kelis metus.

Lengvojo vidutinio svorio kategorijos boksininkams priskiriamas amerikietis per savo karjerą laimėjo visas 50 dvikovų, iš kurių 27 – nokautais.

41 metų F. Mayweatheris karjerą baigė 2015 metais, tačiau pernai į ringą grįžo po to, kai jam iššūkį metė kovos sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras (30 m.) ir šioje dvikovoje taip pat iškovojo pergalę.

Po šios kovos sportininkai pasidalijo net milijardą JAV dolerių, tačiau F. Mayweatheris ir iki tol jau buvo susikrovęs milžiniškus turtus – skaičiuojama, kad per karjerą boskininkas savo sąskaitą papildė apie milijardu dolerių.

Atrodo, kad atletas sunkiu prakaitu uždirbtų pinigų neskaičiuoja – viename Niudžersio striptizo klube užfiksuota, kaip jis šokėjoms išmeta krūvą banknotų. Liudininkų teigimu, F. Mayweatheris krepšyje atsinešė 50 tūkst. JAV dolerių ir visus juos išmėtė ant šokėjų scenos.

Taip jis pasielgė ne pirmą kartą.

2018 09 04 06:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt