trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Bokso dvikova baigėsi tragedija: mirė jaunas vaikinas
tiesa.com

Savaitgalį greta Birmingham’e vykusio bokso mačo metu tarp sportininkų sirgalių kilo masinės muštynės, kurios pareikalavo vieno iš jų dalyvio gyvybės.

Walsall’o mieste šeštadienį vakare įvykusioje tarptautinės bokso kategorijos (IBF) jaunimo lengvos svorio kategorijos dvikovoje kovojo Luke’as Paddock’as ir Myron’as Mills’as.

Pastarasis ir pripažintas nugalėtoju.

Tačiau pasibaigus kovai ringe, masinės muštynės prasidėjo už jo ribų – tarpusavyje susikibo boksininkų sirgaliai, pirminiais duomenimis, masinėse muštynėse dalyvavo apie 50 vyrų. Anot liudininkų, viskas apie 23 val. prasidėjo nuo žiūrovų apsikeitimo komentarais, o vėliau kažkas metė plastikinę stiklinę su skysčiu.

„Tuomet jie pakilo, griebė kėdes ir metėsi vieni prie kitų. Buvo tikrai siaubinga, tarsi riaušės“, – pasakojo salėje tarp žiūrovų buvusi Kay Ellis, bokso atėjusi pažiūrėti su savo sutuoktiniu.

Muštynėms nurimus pastebėta, kad vienas jų dalyvis į kaklą sužalotas, kaip įtariama peiliu. 19-metis vaikinas netrukus po to mirė.

Pradėtas tyrimas dėl žmogžudystės. Sekmadienį suplanuota kita dvikova neįvyko, policija salėje tęsė nusikaltimo įrankio paieškas.

Visi žiūrovai prieš įleidžiant į salę buvo kruopščiai tikrinami, kad neįsineštų draudžiamų daiktų, todėl neaišku, kaip kažkas įsinešė peilį.

Pasklidus žiniai apie sirgaliau mirtį boksininkas L. Paddock’as socialialiniame tinkle pasmerkė tokį žiūrovų elgesį, pavadinęs jį „gėdingu“.

Sportavo ir sveikai maitinosi – ryte vyrą rado negyvą

2017 10 16 08:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt