antradienis, liepos 5 d.
Borodianką aplankęs G. Nausėda: kiekvienas žudikas ir prievartautojas sulauks atpildo
BNS
G. Nausėdos paskyra Twitter

Rusijos kariuomenės įvykdyti nusikaltimai bus įvertinti, o nusikaltėliai bus teisiami Tarptautiniame Baudžiamajame Teisme Hagoje, sako Borodiankoje, Ukrainoje, apsilankęs Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.

„Anksčiau ar vėliau kiekvienas žudikas, marodierius ir prievartautojas sulauks atpildo. Ukraina to taip paprastai nepaliks. Demokratinis pasaulis jai padės“, – trečiadienį feisbuke paskelbė Ukrainoje besilankantis prezidentas.

„Čia buvo žudomi ir kankinami civiliai ukrainiečiai, bombarduojami gyvenamieji namai ir viskas aplink. Čia siautėjo „išvaduotojų armijos“ atstovai, kurių negalime vadinti žmonėmis“, – rašė G. Nausėda iš Borodiankos miestelio, iš kurio buvo išstumtos Rusijos pajėgos.

Lietuvos prezidentas G. Nausėda trečiadienį Ukrainoje lankosi kartu su Estijos, Latvijos ir Lenkijos vadovais. Antradienį Lietuvos vadovas buvo Lenkijoje, kur kartu su šios šalies, Latvijos prezidentais ir Estijos užsienio reikalų ministre aptarė karo Ukrainoje eigą, paramą Ukrainai ir NATO rytinio flango stiprinimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 04 13 17:59
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt