antradienis, rugsėjo 22 d.
Bostone prievartautojas sulaikytas prie savo aukos (vaizdo įrašas)
tiesa.com

Išprievartautos mergaitės pagalbos skambučio sulaukę Rytų Anglijos policijos pareigūnai jos buvimo vietą ir įtariamąjį sulaikė panaudoję droną.

Šeštadienio naktį bendruoju pagalbos telefonu 999 paskambinusi paauglė pranešė, kad ją išprievartavo vyras, nukentėjusioji negalėjo tiksliai apibūdinti savo buvimo vietos – mergaitė tegalėjo pasakyti, jog yra kažkur Bostone, o kartu su ja – ir prievartautojas.

Skambutis nukreiptas Lincolnshireo grafystės policijai. Kalbėdama su pareigūnais mergaitė pasakė, kad greta yra aukšta tvora bei pramoninė teritorija.

Bostono policininkai nutarė pasinaudoti dronu, prie kurio pritvirtintos šilumai jautrios kameros. Ši taktika pasitvirtino – netrukus žvalgomoje terotorijoje Brown’s Road gatvėje pastebėti du žmonės, o pareigūnams atvykus paaiškėjo, jog ten ir buvo nukentėjusioji bei jos prievartautojas.

30-metis vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. 16-metė nukentėjusioji pirmiausiai perduota specialiai apmokytiems pareigūnams, dirbantiems su seksualinių nusikaltimų aukomis.

Tai jau ne pirmas kartas, kai į pagalbos skambučius reaguodama Bostono policija panaudoja droną su šilumai jautriomis kameromis. Anksčiau rastas laukuose tamsoje pasiklydęs vyriškis, turintis mąstymo sutrikimų.

[TW=https://twitter.com/lincsCOPter/status/1048470528674205696]

Nužmogėjimas: išprievartautas ką tik gimęs kūdikis

2018 10 08 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt