ketvirtadienis, spalio 1 d.
Bostone suimta padirbtus kvepalus „Facebook” pardavinėjusi moteris
tiesa.com

Tankiai lietuviai apgyvendintame Jungtinės Karalystės mieste Bostone suimta „Facebook” padirbtus kvepalus pardavinėjusi moteris. Jos namuose policijos pareigūnai konfiskavo tūkstančius padirbtų kvepalų buteliukų.

Pasirodo, padirbtus kvepalus moteris pardavinėjo „Facebook” internetiniame puslapyje, daugiau nei 500 skirtingų grupių.

Linkolnšyro policijai atlikus reidą įtariamosios namuose Bostone rasti padirbti įvairūs „Chanel”, „Dior”, „YSL”, „Hugo Boss”, „Giorgio Armani” ir kitų žymių firmų kvepalų buteliukai.

„Reido metu buvome šokiruoti. Svetainėje buvo tūkstančiai suklastotų kvepalų buteliukų.”, - pasakojo policijos pareigūnas.

„Vartotojai, kurie renkasi šiuos produktus, gali manyti, kad jie rado labai gerą pasiūlymą, tačiau padirbtuose produktuose paprastai randama daugybė kenksmingų sveikatai ingridientų. Daugelyje suklastotų kvepalų gali būti nuodingų cheminių medžiagų, įskaitant cianidą ir net žmogaus šlapimą, kuris gali būti labai kenksmingas ir toksiškas”, - bostonstandard.co.uk aiškino pareigūnas ir pridėjo, kad jei vartotojam satrodo, kad pasiūlymas yra „per geras būti tiesa, tuomet matyt tai nėra tiesa”.

2017 07 05 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt