ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Brangiausioje Londono gatvėje vidutinė būsto kaina pakilo iki 15,6 mln.
tiesa.com
Google Maps
Knightsbridge gatvė

Nenuostabu, kad Knighstbridge gatvė, kurioje „Harrods“ valgykla yra eilinė užeiga ant kampo, o „Mandarin Oriental“ viešbutis – vietinių nestebinantis pastatas, buvo paskelbta gatve, kurioje būstas kainuoja daugiausia.

Net išėję nusipirkti pieno šioje gatvėje jūs pasijusite ne kaip namuose, o užsienyje, mat čia įsikūrę prabangiausi viešbučiai, svarbiausios ambasados, dizainerių parduotuvės, kuriose pardavinėjami svajonių laikrodžiai, o šalia šaligatvių sustatyti ne vieną milijoną kainuojantys „Ferrari“ automobiliai.

Nekilnojamojo turto portalas „Vyomm“ atskleidė, kad Knightsbridge gatvė, prasidedanti Sloane ir Hyde Park Corner gatvių sankirtoje, yra brangiausia gyvenamoji gatvė šalies sostinėje.

Remiantis Žemės registro duomenimis, vidutinė šioje gatvėje parduodamo būsto kaina per pastaruosius metus išaugo iki 15,6 mln. svarų sterlingų. Tai net 33 kartus daugiau, nei vidutinė nekilnojamojo turto kaina Londone.

Mayfair gatvė – antra pagal brangumą Londone. Čia net už 21 iš 34 parduotų būstų buvo sumokėta vidutiniškai 12,6 mln. svarų sterlingų.

Trečioje vietoje atsidūrė Campden Hill gatvė (8,5 mln. svarų sterlingų), iš kurios galima nesunkiai patekti į taip vertinamą Holland parką.

Vos už kelių gatvių esanti Bedford Gardens gatvė atsidūrė ketvirtoje šio sąrašo vietoje. Čia vidutinė parduodamo būsto kaina siekia 7,4 mln. svarų sterlingų. Robbie Williamsas, Jimmy Page’as, Davidas ir Victoria Beckhamai bei Simonas Cowellas – visi jie įsikūrę būtent šioje gatvėje.

2019 06 13 09:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt