sekmadienis, vasario 28 d.
Britai darbdaviai: minimalaus atlyginimo imigrantai nenusipelnė
tiesa.com

Britas darbdavys nemokėjo savo imigrantams darbuotojams minimalaus atlyginimo, nes manė, kad „kadangi jie nėra britai, jie neturėjo teisės gauti minimalų atlyginimą”. Tai tik vienas iš daugelio neįtikėtinų darbdavių pasiteisinimų dėl darbuotojų diskriminacijos ar išnaudojimo.

JK mokesčių inspekcija (HMRC), paskelbė sąrašą priežasčių, kurias nesąžiningi darbdaviai pateikė norėdami pasiteisinti dėl mokesčių vengimo ar per mažo darbuotojams mokamo atlyginimo.

Tarp kitų priežasčių, pasitaikė tokių darbdavių, kurie teigė, jog jų darbuotojai „nepakankamai gerai dirbo ir nenusipelnė minimalaus atlyginimo” arba, kad JK yra įprasta pirmus tris mėnesius dirbti už mažesnį atlyginimą, - pranešė Independent.co.uk.

Viešas sąrašas pasirodė šią savaitę, praėjus keliems mėnesiams po to, kai Vyriausybė buvo sukritikuota už tai, kad atlyginimų darbuotojams nemokančios įmonės lieka nenubaustos. Iš 700 minimalaus atlyginimo darbuotojams nemokėjusių kompanijų praėjusiais metais buvo nubaustos tik trys.

Paskelbę sąrašą HMRC siekia darbuotojus paskatinti netylėti ir pranešti, jei jie mano, kad jų darbdavys juos apgaudinėja.

Pilnas darbdavių pasiteisinimų sąrašas:

Darbuotojai nebuvo geri, todėl aš nemaniau, kad jie nusipelnė minimalaus atlyginimo.

 

JK yra įprasta pirmus tris mėnesius nemokėti pilno atlyginimo tol, kol jauni darbuotojai įrodys, kad yra verti pasitikėjimo.

 

Aš maniau, kad yra priimtina imigrantams nemokėti minimalaus atlyginimo, nes jie nėra britai ir neturi teisės gauti pilną minimalų atlygį.

 

Ji nenusipelnė Nacionalinio minimalaus atlyginimo, nes tik daro arbatas ir šluoja grindis.

 

Su savo darbuotojais esu sutaręs, kad jiems nemokėsiu minimalaus atlyginimo. Jie tai žino ir yra pasirašę tai patvirtinančias sutartis.

 

Mano buhalteris ir aš kalbame skirtingomis kalbomis. Jis manęs nesupranta, todėl darbuotojams moka per mažus atlyginimus.

 

Mano kompanijoje dirba laisvai samdomi darbuotojai (angl. self-employed). Nacionalinis minimalus atlyginimas nėra taikomas laisvai samdomiems darbuotojams.

 

Mano darbuotojai dažnai tiesiog budi ir kai nėra klientų, parduotuvėje nieko neveikia. Aš jiems moku už laiką, kai jie aptarnauja klientus.

 

Mano darbuotojas vis dar mokosi, todėl nenusipelnė minimalaus atlyginimo.

 

Nacionalinis minimalus atlyginimas nėra taikomas mano verslui.

2017 01 11 11:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt