pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Britas tyčia sulaužė kūdikio galūnes, atlenkdamas jas tiek, kiek fiziškai pajėgė
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

32 metų Stephenas Fosteris buvo įkalintas šešeriems metams ir aštuoniems mėnesiams po to, kai teismas išgirdo, kad kūdikio sužalojimai buvo panašūs į tai, ko medikai tikėtųsi iš suaugusiojo patekusio į automobilio katastrofą ar nukritusio iš didelio aukščio.

Šėtono titulo sulaukęs vyras susuko ir sulaužė bejėgio kūdikio rankas ir kojas, tačiau nepaaiškino kodėl, kai policija jį apklausė.

Teismo žiniomis Stephenas Fosteris užpuolė penkių mėnesių amžiaus vaiką jau ne pirmą kartą.

S. Fosteris mergaitę taip stipriai suspaudė, kad sulaužė tris jos šonkaulius ir vėliau groteskiškai laužė jos rankas ir kojas.

Fosteris sakė, kad patraukė kairiąją kūdikio ranką ir pastūmė jai už galvos, kiek tik galėjo, praneša „Plymouth Live“.

Jis pridūrė, kad kairiąją koją užlenkė atgal po jos kūnu, o kitą ranką patraukė už priešingos kojos, teigė Plimuto karališkasis teismas.

Vienas gydytojas teismui teigė, kad mažylei sukelti sužalojimai buvo panašūs į tai, ko jis galėtų tikėtis iš suaugusiojo, susidūrusio su automobiliu ar nukritusio iš didelio aukščio.

Prokuratūros atstovė Heather Hope sakė, kad mergaitės motina paskambino 999, nes kūdikis verkė be perstojo.

Ji pridūrė, kad paramedikams buvo papasakota apie kojos traumą, tačiau ligoninė atliko išsamų patikrinimą po to, kai buvo pastebėta mėlynė ant vaikelio krūtinės.

H. Hope sakė, kad gydytojai rado spiralinį lūžį šlaunikaulio viršuje, šlaunies kaule, taip pat lūžo žastikaulis bei dilbis. Ji pridūrė, kad visi trys sužeidimai pareikalavo nemažos jėgos ir negalėjo būti atsitiktiniai.

2020 02 09 22:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt