pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Britiškos vestuvės: girtas vyriausias pabrolys sumušė nuotaką ir jos motiną savo brolio vestuvėse
tiesa.com
facebook nuotrauka

29-erių Tomosas Rhydianas Wilsonas iš Swansea užpuolė nuotaką Eriną Mason-George ir pareiškė, kad jo brolis Steffanas Wilsonas niekada neturėjo jos vesti.

Vyriausias pabrolys girtas per savo paties brolio vestuves užpuolė nuotaką, jos motiną ir seseris.

Tomosas Rhydianas Wilsonas šventėje ūmai tapo blogos nuotaikos ir užgauliojo nuotaką sakydamas, kad jo brolis niekada neturėjo jos vesti.

Tada Wilsonas keliskart smogė nuotakai, tampydamas ją už vestuvinės suknelės.

Apylinkės teisėjas Gwynas Jonesas tuo metu kalėjimo pareigūnu dirbusį Wilsoną pripažino kaltu dėl penkių kaltinimų užpuolimu ir dviejų kaltinimų dėl nusikalstamos žalos.

Prokuroras Kevinas Challinoras sakė, kad liepos 27 d. iš Swansea kilęs Wilsonas sureagavo piktai, kai šeima bandė priversti jo brolį Steffaną - jaunikį - eiti miegoti.

Per teismo posėdį pasakota, kad incidento metu Wilsonas užpuolė Mason-George motiną Lindą ir jos jaunesniąją seserį Dioną, taip pat sugriebė kitai p. Mason-George seseriai Cally už kaklo.

Gynybos advokatas Tomas Robertsas teigė, kad incidentą sukėlė p. Mason-George ir jos šeima.

Vis dėlto teismas įpareigojo Wilsoną 12 mėnesių viešųjų darbų ir 240 valandų neapmokamo darbo. Jam taip pat teks sumokėti po 250 svarų kompensaciją Erinai ir Cally Mason-George, taip pat po 100 £ Dionai ir Lindai Mason-George.

2019 12 11 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt