penktadienis, liepos 3 d.
Britų milijardierius: žmonės šovė sau į kojas
tiesa.com

Vienas iš žymiausių šio meto britų verslininkų, milijardierius Richardas Bransonas itin neigiamai įvertino tautos žingsnį palikti Europos Sąjungą, tačiau dėl to kaltina ne žmones, o politikus.

Tūkstančius darbo vietų sukūręs magnatas sako turintis informacijos, kad milžiniškus pinigus į Jungtinę Karalystę investavę Kinijos verslininkai ne tik nutrauks investicijas, bet ir atsiims į Didžiąją Britaniją jau įdėtus pinigus.

R. Bransonas sprendimą trauktis iš ES pavadino nesusipratimu.

"Bijau, kad už Brexit balsavo dezinformuoti žmonės. Tai iš esmės reiškia šūvį sau į kojas.

Pastarąsias dienas pasaulinėse rinkose užvirė absoliutus pragaras, svaro kursas krito, akcijų rinkose įvyko lūžis, o mes sparčiai ritamės recesijos link. Tai pernelyg liūdna“, – su „The Guardian“ žurnalistu kalbėjo verslininkas.

Jis taip pat apeliavo į politikų sąžinę, kurie, pasak verslininkų, pridarė klaidų, už kurias bus priversti mokėti tūkstančiai žmonių.

„Politikai sugriovė tai, ką verslininkai kūrė metai iš metų, praradimai gresia ne tik jiems, bet ir eiliniams žmonėms, kurie praras darbus, o tai sukels grandininę reakciją.

Bet baisiausia yra tai, kad žmonės buvo gąsdiunami ir klaidinami. Ypač per paskutines 48 kampanijos valandas“, – tūžo R. Bransonas, kurio banko „Virgin Money“ akcijų kaina po referendumo krito 40 proc.

Jis taip pat pridūrė, kad turėtų būti surengtas pakartotinis referendumas.

2016 06 28 12:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt