pirmadienis, gegužės 17 d.
Britų politikai meluoja dėl imigracijos
tiesa.com

Notice: iconv(): Detected an illegal character in input string in /home/alfa/subdomains/tiesa/simplehtmldom/simple_html_dom.php on line 1044

Notice: iconv(): Detected an illegal character in input string in /home/alfa/subdomains/tiesa/simplehtmldom/simple_html_dom.php on line 1044

Verslo sekretorius Vince‘as Cable‘as viešai pareiškė, kad „imigracijos kepure“ vadinamas reiškinys nepasiteisins, bei apkaltino konservatorius per stipriai reaguojant į artėjančius migracijos sistemos pakitimus bei keliant paniką šalies gyventojams, pranešė standard.co.uk.

 Taikydamas į ankstesnes politikų kalbas šia tema V. Cable‘as televizijos laidoje „Andrew Marr Show“ perspėjo politikus bei patarė jiems pateikti žmonėms tikruosius faktus, o ne akis dumiančią informaciją, ir liautis užsiimti populistine taktika.

Apie naujas taisykles imigrantams skaitykite čia.

Jo kalbai įtakos turėjo Nicko Cleggo teiginys, esą politikai nubrėš aiškią liniją imigrantams iš Europos Sąjungos šalių bei apribos atvykstančiųjų skaičių. „Reikia žiūrėti plačiau ir matyti daugiau, nei pranešama viešai. Mes periodiškai jaučiame visuotines panikos atakas, susijusias su imigracijos mastais. Dar pamenu, kaip britai reagavo į Rytų Europos žydus“, – sakė V. Cable‘as.

Ankstesnį politikų pasisakymą apie imigracijos kepurę skaitykite čia.

Verslo sekretorius pridėjo, kad tiesioginė politikų atsakomybė žmonėms supanikavus – nuraminti juos bei pateikti faktus, o ne sąmoningai kurstyti aistras ir erzinti rinkėjus, taip siekiant balsų rinkimuose.

„75 tūkst. imigrantų riba per metus yra neįmanoma ir neteisėta. Tai oro burbulas, pateiktas rinkėjams, kurio įgyvendinti neleistų ir visas pasaulis. Pilna gerkle apie imigrantus iš Rytų Europos rėkiantys politikai turi labai mažai įrodymų, kad šių šalių atstovai atvyksta čia dėl socialinės mūsų šalies paramos. Kitaip sakant, pašalpų turizmu jie užsiima retai“, – teigė V. Cable‘as.

Televizijos laidoje verslo sekretorius pabrėžė, kad atneša daug naudos ekonomikai bei atsakingai moka mokesčius, o ne semia pinigus iš valstybės kišenės: „Ši problema visuomenei pateikiama neteisingai. Ji didžiulė ir labai rimta. Ir pati problema, ir žmonių reakcija bei melas apie jos sprendimų galimybes. Aš neketinu apsimesti, kad nieko nevyksta“, – piktinosi jis.

2013 12 30 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt