ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Britų pora ilgiau nei metus namuose laikė sekso vergę
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) policija paviešino informaciją apie įvykdytą nusikaltimą, kurio žiaurumu stebėjosi net patys pateigūnai. Britų pora savo namuose 17 mėnesių prievarta laikė ir negailestingai kankino bei prievartavo jauną merginą.

Pasak pareigūnų, 27-erių Kevinas Warrenas ir jo partnerė 35-erių Donna Morris su dvidešimtmete mergina „elgėsi blogiau nei su gyvuliu”.

Pora teisme pripažino savo kaltę 17 mėnesių fiziškai, emociškai ir seksualiai kankinę merginą bei ją prievartavę. K. Wareenas ir D. Morris taip pat kontroliavo aukos finansus.

Abu britai ir Leicesterio miesto nuteisti už modernią vergystę. Penktadienį Leicesterio Karūnos teismas K. Wareeną nuteisė 18 metų kalėti. D. Morris buvo nuteista laisvės atėmimo bausme keturiems metams.

„Jie visiškai perėmė mano finansus, palikdami mane absoliučiai pažeidžiamą ir priklausomą nuo jų. Per 17 mėnesių su manimi elgėsi blogiau nei su gyvuliu. Pabaigoje man nieko nebeliko. Mano noras kovoti dingo, aš nebeik praradau žmogiškumą. Vieną dieną aš nebegalėjau to tiliau kęsti”, - pasakojo auka, kurios tapatybė negali būti atskleista.

Jauna moteris teisme dėkojo Leicesterio policijos pareigūnams ir teigė, kad jei ne jų pagalba, šiuo metu jos matyty nebebūtų gyvūjų tarpe.

2018 01 23 08:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt