penktadienis, rugsėjo 25 d.
Buhalteris iš Kento iš įmonės nugvelbė £170,000 ir visus juos iššvaistė pašėlusiam savaitgaliui su prostitutėmis
tiesa.com
facebook nuotrauka

Nuo pilko gyvenimo pavargęs buhalteris Darrenas Carvillas pavogė iš savo viršininko £170,000 ir visus juos išleido Vienam pašėlusiam savaitgaliui su kalnais narkotikų ir gauja prostitučių.

Iš viso jis iš autoservisų įmonės Mr Clutch nušvilpė £260,000, nemenką to dalį išleido narkotikams bei aukštos klasės prostitutėms pirkti.

38-nerių metų metų vyras pripažino, kad bevogdamas jis beveik privedė Mr Clutch prie bankroto.

18 kaltinimų apgaule pripažinęs vyras kalės du su puse metų.

Maidstone Karališkojo Teismo žiniomis Darrenas Carvillas kentėjo dėl žemos savivertės, iš jo dažnai šaipėsi bendradarbis.

Tuomet jis tapo priklausomu nuo aukštos klasės vakarėlių ir labai mėgo būti apsuptas „patrauklių žmonių” bei narkotikų.

Teismo žiniomis, suvokęs, kad tuoj bus pagautas Darrenas Carvillas norėjo išeiti su trenksmu, tad sumą, už kurią galėtum įsigyti trijų miegamųjų namą jis išleido per 48 valandas.

Advokatas Jamesas Rossas teigė, kad tai buvo savaitgalis, kupinas beprotybės.

„Jis gyveno itin nelaimingą gyvenimą. Didžiąją jo dalį iš jo buvo tyčiojamasi. Jis kentėjo dėl žemos savigarbos ir buvo neitin socialus.

Jis sako, kad buvo geras darbuotojas - dirbo viršvaladžius ir atliko darbą kokybiškai. Jis sako, kad jo viršininkai visad jam buvo draugiški. Tačiau bent vienas bendradarbis iš jo tyčiojosi.”

Jamesas Rossas taip pat pridėjo, kad Darrenas Carvillas beveik parklopdė kompaniją ant kelių.

Dalis darbuotojų atlyginimo negavo jau penkis mėnesius ir kompanijai teks metų metus leisti pinigus, kad užkamšytų Darreno paliktas skyles.

2019 04 13 13:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt