ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Būstas Anglijoje: trijų kambarių name - 26 rumunai
tiesa.com

Po to, kai kaimynai neapsikentę keliamo triukšmo bei netvarkos pasiskundė vietinei savivaldybei, trijų miegamųjų name Londone buvo rasti gyvenantys net 26 asmenys, tarp jų vienas vaikas, - skelbė naujienų portalas express.co.uk.

Reido metu rytų Londone, name netoli Olimpinio stadiono pareigūnai aptiko keturias rumunų šeimas susispaudusias viename nedideliame name. Patikrinimas buvo įvykdytas po to, kai policija gavo skundą iš kaimynų dėl garsios muzikos, kenkėjų bei šiukšlių.

Septynis asmenis pareigūnai aptiko miegančius belangiame rūsyje, o likusius devyniolika besiilsinčius trijuose perpildytuose miegamuosiuose. Rūsio gyventojai už savo „apartamentus” mokėdavo po £20 per mėnesį, tuo tarpu šeimos, įsikūrusios miegamuosiuose – £180 per mėnesį.

Manoma, kad nuomotojas kas mėnesį už būstą gaudavo bent £2340. Nuomos agentas iš „HomeLet“ sakė, kad vidutinė panašaus buto nuomos kaina Londone siekia £1500 svarų per mėnesį.

Nuomotojas, suteikęs pastogę rumunams, dar 2012-tais buvo gavęs papeikimą už saugumo taisyklių laužymą. Taisyklėse buvo nurodyta, kad savo namuose jis gali priimti ne didesnę nei 7 asmenų šeimą.

2015 06 25 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt