ketvirtadienis, liepos 9 d.
Butas su lova virš viryklės parduodamas už ketvirtį milijono
tiesa.com

Miniatiūrinis butas Londone, kurio gyventojai, norėdami pasiekti miegamąjį, turi lipti virš virtuvės, parduodamas už ketvirtį milijono svarų sterlingų. Įsispraudęs tarp namų su terasomis butas plačiausioje vietoje siekia vos penkis metrus.

 Dviejų kambarių bute lova įrengta tiesiai virš viryklės ir virtuvės spintelių. Kadangi jame nėra vietos voniai, vonios kambarį atstoja klozetas, kurį nuo dušo skiria užuolaida. „Winkworth“ nekilnojamojo turto agentūrą, parduodanti namą, jį apibūdina kaip „unikalų ir labai geros būklės“.

Pardavimo skelbime rašoma, kad „šis būstas tobulai tinka norintiems jį įsigyti ir išnuomoti. Kūrybiškai suplanuotoje svetainėje atsiveria vaizdas į erdvų butą, kuriame yra miegamasis, vonios kambarys, virtuvė bei daug vietos daiktams laikyti“.

„Winkworth“ agentas, ieškantis pirkėjo šiam namui, The Guardian sakė, jog tai tikriausiai – mažiausias butas pasaulyje: „Kaina puiki, atsižvelgiant į gyvenamąjį rajoną. Bute yra viskas, kas būtų normalaus dydžio būste, o erdvė išnaudota labai protingai“.

Islingtono rajone, kuriame stovi mažasis butas, kainos retai būna žemesnės nei £300 tūks., o vidutinė dviejų kambarių buto kaina šioje vietoje pernai siekė £667 tūkst.

2014 09 08 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt