pirmadienis, gegužės 17 d.
Buvęs mokyklos direktorius prarado licenziją mokyti dėl to, kad už mokyklos lėšas savo mokyklos ofise pasistatė sekso požemį
tiesa.com
facebook nuotrauka

James Stewart,74,  buvo apkaltintas iššvaistęs daugiau nei 100 tūkst. Svarų sterlingų iš Sawtry kaimelio akademijos, Cambridgeshire, kol buvo jos direktorius.

Tarp 2011 m. Ir 2014 m. Jis buvo nubaustas laisvės atėmimo bausme už sukčiavimą ir pareigybinius nusikaltimus viešajame mokyklos ofise.

Penktadienį paskelbtoje ataskaitoje „Mokymo reguliavimo agentūros“ komisija padarė išvadą, kad iš direktoriaus turi būti atimtas leidimas mokyti neribotam laikui.

Stewart sekso požemis būtų ir toliau nepastebėtas jeigu stogo darbų rangovas nebūtų pastebėjęs didelio violetinio vibratoriaus per ofiso stoglangį.

Akademijos ofise rastoje sekso žaislų kolekcijoje puikuojasi tokie rakandai kaip: prezervatyvų pilni stalčiai, drėgnos servetėlės ir žaidimas pavadinimu „Akiplėšiškos šarados“.

Taip pat stalčiai buvo pilni alkoholio mat direktorius švaistė mokyklos lėšas ant mėnesinės vyno klubo prenumeratos ir milžiniškų sąskaitų baruose ir viešbučiuose.

Iš akademijos darbuotojų gauta informacijos, kad Stewart dingdavo valandomis ar net dienomis. Grupės pirmininkas Roger Woods sakė: „Mokytojo veiksmai buvo motyvuoti ir vykstantys jau daugelį metų“.

Komisija sprendžianti dėstymo licenzijos atėmimo klausimą taip pat atsižvelgė ir į tai, kad direktorius užsiėmė labdaringa veikla ir ir buvo laikomas „bendruomenės ramsčiu“.

Stewart nebegali dėstyti ir turi 28 dienas pateikti apeliacijai.  

2019 06 01 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt