ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Canary Wharf Baltic Staff sugrįžta į BLKL
tiesa.com

Po kelių metų pertraukos į Britanijos lietuvių krepšinio lygą sugrįžta \"Canary Wharf Baltic Staff\" ekipa. Tiesa, tai nebus nauja komanda. Domo Solo treniruojamai „Klevo“ komandai pakeitus rėmėjus keičiasi ir pavadinimas į \"Canary Wharf Baltic Staff\".

Ši ekipa žais tiek BLKL, tiek 3 Anglijos lygos divizione. Priminsime, kad praėjusį sezoną ta pati komanda BLKL žaidė “Klevo” pavadinimu, o Anglijos lygoje "Canary Wharf Baltic Staff".

BLKL organizatoriai rašo, kad komanda šiam sezonui kelia sau aukštus tikslus. Į peržiūrą jau pasikvietė keturis žaidėjus, du iš jų žaidžiantys sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje, vienas lengvuoju puolėju, o ketvirtasis – centro puolėjas. Pastarojo ūgis yra daugiau nei 2 metrai. Teigiama, kad vienas iš kandidatų yra žaidęs Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Tikimasi, kad komandą papildysiantys žaidėjai bus lygiavertė pamaina startinio penketo nariams. Jeigu ekipoje atsiras tikras vidurio puolėjas, tuomet vienas iš komandos lyderių Tadas Bagdonas galės žaisti sau įprastoje sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje. Priekinė linija varžovams gali tapti sunkiai įkandama užduotimi.

Šios komandos laukia iš tiesų nelengvas sezonas. Treneris suskaičiavo, kad ekipa žaisdama dviejose lygose per sezoną į aikštelę žengs daugiau nei 60 kartų – tiek varžybų jų laukia. Iš viso bus kovojama net dėl 6 trofėjų, trys iš jų BLKL.

Taip pat žinoma, kad „Klevo“ kompanija šiuo metu intensyviai ieško kitos komandos, kurią galėtų remti bei su šiuo pavadinimu žaisti BLKL.

2011 07 11 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt