šeštadienis, birželio 6 d.
Cardiffe prievartaujamą moterį prilaikė prievartautojo vyresnėlis brolis, nes „jis jau seniai nesimylėjo”
tiesa.com
South Wales Police nuotrauka

Prievartaujama moteris buvo prispausta prie žemės ir laikoma vyro, nes jo jaunesnėlis broliukas šiam pasiskundė, kad jau seniai su niekuo nesimylėjo.

Shaunas Greggas su broliu Loganu Greggu moterį išprievartavo Cardiffe devinto dešimtmečio antroje pusėje.

Teismo žiniomis Shaunas Greggas moterį laikė, kol jo brolis Loganas Greggas ją prievartavo, o tada tą patį padarė kai tą pačią moterį išprievartauti nusprendė jo tėvas.

Pasak Wales Online Cardiffo Karališkojo Teismo posėdžio metu paaiškėjo, kad šis nusikaltimas įvyko dėl to, kad Loganas Greggas vyresniam broliui pasiskundė dėl sekso trūkumo.

Teismo žiniomis, nuo įvykio praėjo daug metų, kai dar vienas brolis įžengė į labdaros parduotuvę, kurioje dirbo auka (jos vardas dėl teisinių pavardžių nėra skelbiamas) ir mergina emociškai palūžo.

Ji papasakojo bendradarbei, kas jai nutiko prieš daug metų. Shaunas Greggas jau ne kartą teistas dėl smulkesnių nusikaltimų.

42-jų metų vyras teigė esąs nekaltas, tačiau Teismas nusprendė kitaip.

Nusikaltimo metu jam buvo apie 19-ka metų.

Teisėjas Michaelas Fittonas teigė, kad tyrimo metu teisiamasis buvo arogantiškas ir aukai nerodė jokios pagarbos.

Teismo žiniomis Loganas Greggas teistas 47 kartus: jo įvykdyti nusikaltimai svyruoja nuo užpuolimų ir tyčinių sužalojimų iki vagysčių.

39-erių metų vyras šiuo metu kali Channings Wood kalėjime.

Jis pripažintas kaltu išprievartavus moterį.

Auka teismui teigė, kad abu vyrai buvo apleisti tėvų, kurie jiems neturėjo jokios teigiamos įtakos.

Vyrų tėvas, 62-jų metų amžiaus Paulas Greggas, teistas mažiau kartų, nei jo sūnūs. Jis buvo apkaltintas bandymu išprievartauti ir pripažintas kaltu.

Shaunui Greggui skirta 11 metų kalėjimo bausmė, jo brolis Loganas Greggas kalės šešis su puse metų, o jų tėvui Paului Greggui skirta keturių su puse metų trukmės laisvės atėmimo bausmė.

2019 04 13 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt