penktadienis, rugpjūčio 14 d.
CCTV vaizdo kameros užfiksavo dramatiškus vaizdus: policija ieško automobilį padegusio vagies
tiesa.com
Metropoliteno policija

Sostinės Ilfordo rajone įtaisytos CCTV apsaugos kameros užfiksavo automobilių vagį, padegusį mašiną.

Likus kelioms minutėms iki vidurnakčio, gegužės 23 dieną, metropoliteno policija gavo pranešimą. Paskambinęs asmuo pranešė, kad Belgrave gatvėje, Ilfordo rajone, liepsnoja automobilis.

CCTV vaizdo įrašas atskleidė, kas vyko iki tol, kol degantis automobilis atkreipė gatvės gyventojų dėmesį.

Vagis, atrodantis lyg jaunuolis, atvairuoja vogtą mėlyną Citroen markės automobilį ir prisiparguoja šalia šaligatvio.

Iš automobilio išlipęs vagis patraukia tolyn ir trumpam dingsta iš vaizdo kameros matymo lauko. Vėliau jis vėl praeina pro mašiną.

Vėliau, maždaug po pusvalandžio, jis grįžta su kanistru, pilnu degalų, ir kietu objektu bando išmušti automobilio langą, bet objektas atšoka ir Krenta ant žemės, tad vagis pašoka ir kojomis išmuša stiklą.

Išmušęs langą jis, gan nemokšiškai, aplaisto automobilio saloną bei kapotą degalais, lieja kurą ir ant šaligatvio, kad sukurtų kelią ugniai plisti iki mašinos - taip, matyt, mėgina apsisaugoti nuo sprogimo.

Iš kelių kartų jam vis dėl to pavyko padegti mašiną negrįžtamai ir padegėjas pabėgo iš įvykio vietos. Nusikaltėlis gali būti sužalotas, nes sprogimo bangos vis dėl to neišvengė.

Jei turite vertingos informacijos apie šį įvykį, skambinkite trumpuoju telefono numeriu 101 (įvykio kodas 9458/23MAY19), arba palikite pranešimą socialiniame tinkle Twitter @MetCC.

Taip pat galite anonimiškai susisiekti su labdaros organizacija Crimestoppers telefono numeriu 0800 555 111.

2019 09 11 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt