penktadienis, rugsėjo 18 d.
Dabar - pigiausių atostogų Europoje laikas
tiesa.com

Vasarotojų iš Anglijos laukia pačios pigiausios atostogos Europoje, mat svaras euro atžvilgiu šiuo metu yra pats stipriausias nuo 2007-ųjų.

Kaip pranešė dailymail.co.uk, už vieną svarą vakar buvo galima nusipirkti net 1,436 eurus – daugiausiai nuo 2007-ųjų. Tai – bene 13 proc. svaro vertės pakilimas šiemet.

500 svarų besikeičiantys atostogautojai dabar gaus net 696 euros – 132 eurais daugiau nei prieš dvejus metus.

Analitikai patikino, kad svaras juda link 1,5 eurų vertės, tad tūkstančiams Anglijos šeimų vasaros atostogos Europoje turėtų tik dar labiau atpigti.

Stipresnis svaras reiškia, kad 100 eurų kainuojanti vakarienė Europoje britų keliautojams atsieis tik 71 svarą. Palyginimui, tokia pati vakarienė prieš metus tokiu pačiu metu kainavo 81 svarą, o prieš dvejus – 88.

5 euros kainuojančio gėrimo kaina svarais nuo 4,50 prieš dvejus metus nukrito iki maždaug 3,60 šiemet.

Pigiausios atostogos, anot kelionių ekspertų, šiemet numatomos Prancūzijoje. Ten, palyginus su situacija prieš dvejus metus, savaitės atostogų kelionės, apgyvendinimo, maisto ir vienos pragomos išlaidos sumažėjo 220 svarais, arba 9 proc.

M&S banko tyrimas parodė, kad taip pat nemažai sutaupysite keliaudami Portugalijoje, Italijoje, Ispanijoje, Kroatijoje, Turkijoje ir Meksikoje.

Tačiau ekspertai taip pat numatė, kad keliaujant užsienyje reikės palikti ir didesnius arbatpinigius, mat per finansų krizę įprastas taupymas arbatpinigiams baigėsi.

2015 07 18 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt