antradienis, liepos 5 d.
Dar vienos šaudynės JAV: užpuolikas ligoninėje nušovė mažiausiai 4 žmones
BNS
Unsplash
Ginklas

Oklahomos valstijos Talsos mieste trečiadienį užpuolikas ligoninėje nušovė mažiausiai keturis žmones, pranešė policija.

Šaudynės – dar vienos iš Ameriką purtančios tokių nusikaltimų virtinės – įvyko Teksase šeimoms laidojant prieš savaitę mokykloje surengtų žudynių aukas.

Talsos įtariamasis, kuris buvo ginkluotas šautuvu ir pistoletu, taip pat žuvo per išpuolį sveikatos apsaugos sistemos „St. Francis Health System“ komplekse, sakoma policijos pranešime.

„Šiuo metu žinome apie keturis žuvusius civilius... Yra vienas šaulys, žuvęs, ir šiuo metu manome, kad jis nusižudė“, – sakė Talsos policijos departamento viršininko pavaduotojas Ericas Dalgleishas (Erikas Dalgleišas).

Pasak jo, pareigūnai reagavo iškart, kai tik sulaukė skambučių, kad į vienos minėtai sistemai priklausančios klinikos antrąjį aukštą įsiveržė užpuolikas. Policija tikrino aukštą po aukšto, palatą po palatos.

Kol kas neaišku, kiek kitų žmonių galėjo būti sužeista.

Kaip sakė E. Dalgleishas, išpuolis nuo pagalbos skambučių iki akimirkos, kai pareigūnai aptiko šaulį, truko apie keturias minutes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 06 02 09:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt