trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Daužomi prie Lutono oro uosto palikti automobiliai
tiesa.com

Lutono gatvėse netoli oro uosto savo automobilius palikę ir taip mokesčio už stovėjimą objekto teritorijoje vengiantys žmonės savo mašinas gali rasti apgadintas: jas niokoja vandalai.

Ne vienas automobilis, paliktas netoli oro uosto esančių gyvenamųjų Lutono kvartalų gatvėse rastas išdaužytais langų stiklais bei aprašinėtas užrašais.

Jie skelbia, kad čia negalima statyti automobilių, kad už stovėjimą reikią mokėti, kad būtina galvoti apie kitus ir nebūti savanaudžiu. Kai kurių automobilių salone matyti likusios plytos, kuriomis tikriausiai ir buvo daužomi stiklai.

„Savanaudis niekšas“, – užrašyta ant vieno automobilio lango stiklo, kiti – išdaužyti.

Tarp apgadintų automobilių – „Range Rover“, „Ford Focus“, „Peugeot 307“. Pasak vietinių, kai kurie iš jų čia stovi jau ne vieną savaitę ir sukelia gyventojams rimtų nepatogumų.

Neabejojama, kad transporto priemones paliko lėktuvais keliaujantys žmonės, kurie tokiu būdu bando išvengti nemažų mokesčių už automobilių statymą oro uosto teritorijoje.

Tokių mašinų čia apstu, sako vietos gyventojai, kurie tai laiko didžiule problema ir miesto valdininkų prašo kuo greičiau ją spręsti. Savivaldybės atstovai kol kas ant automobilių paliko tik lapelius su įspėjimai, kad statymo vietos skirtos gyventojams, o ne oro uosto lankytojams.

Dėl sudaužytų automobilių Bedforshire’o policija pradėjo tyrimą.

Prabangūs automobiliai vagiami stilingai

2017 08 09 07:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt