ketvirtadienis, spalio 1 d.
Dažnėja imigracijos kontrolė
tiesa.com

Centrinėje Londono dalyje vis dažniau rengiami imigracijos kontrolės pareigūnų reidai, baiminamasi, kad jie nukreipti bandant pakenkti vienai svetimšalių grupei.

Londono kinų miesto (Chinatown) kvartale gyvenantys ir dirbantys imigrantai tikina, kad apsiginklavusių pareigūnų patikrinimai dažnėja, neretai jie vykdomi be jokio teisinio pagrindo ir lieka be rezultato – nelegalių imigrantų ieškantys valdžios atstovai išeina tuščiomis.

Tačiau reidai sustabdo vietos verslininkų veiklą ir atbaido klientus. Baiminamasi, kad vietinių „žvejyba“ vadinami patikrinimai sugadins kvartalo reputaciją ar iš viso jį sunaikins.

Vietinių kantrybės taurę perpildė imigracijos kontrolės pareigūnų apsilankymas kvartale prieš porą savaičių, kai vienos galimai nelegalios imigrantės išgabenimas sukėlė triukšmingą sceną, kuri išgąsdino ir atbaidė daugumą lankytojų.

Vidaus reikalų ministerija (Home Office) tikina, kad šie reidai – ne „žvejyba“, o įprastos procedūros, paremtos įvairiais teisiniais pagrindais.

„Visi veiksmai paremti žvalgybos duomenimis ir vykdomi naudojant teisines priemones“, – sakė ministerijos atstovas spaudai.

Nelegalių imigrantų skaičius vadinamajame kinų mieste nežinomas, tačiau ministerijos statistika rodo, jog 2015 metais už nelegalų įdarbinimą kvartale veikiančiam verslui skirta iš viso apie 500 tūkst. svarų sterlingų baudų.

2018 07 23 09:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt