sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Dėl būsto defektų 100 gyventojų priversti palikti namus
tiesa.com
Google Maps
Bridport House

Maždaug 100 gyventojų yra priversti laikotarpiui iki trijų metų palikti savo namus dėl „galimai degios pastato izoliacijos“ ir kitų defektų, praneša Bbc.com.

Ne vieną apdovanojimą gavusio „Bridport House“ butų pastato Londone gyventojams pranešta, kad per ateinančius 12 mėnesių jos turi apleisti pastatą dėl „rimtų“ struktūrinių klaidų.

Kachney savivaldybė patvirtino, kad prieš įmonę „Willmont Partnership Homes“, pastačiusią šiuos butus, bus imtasi teisinių veiksmų ir aiškinamasi, kodėl pastato saugumas nebuvo užtikrintas iš karto. 

„Šlykštu, kaip yra su mumis elgiamasi, – sakė vienas gyventojas. – Gyvenome ten keletą metų ir nenorime išsikraustyti, o po to vėl čia grįžti.“

Butuose gyvenančiai 41 šeimai bus pasiūlyti laikini ar nuolatiniai namai miesto rajone, kol bus atliekami visi darbai. Tiesa, jie užtrukti gali iki trijų metų.

Visam laikui „Bridport House“ butus paliekančioms šeimos suteikiama vienkartinė 6300 svarų sterlingų kompensacija, atlyginamos kitos su išsikraustymu susijusios išlaidos.

„Bridport House“ butų kompleksas pristatytas 2011-aisiais. Jis yra pelnės ne vieną dizaino ir inžinerijos apdovanojimą.

Tačiau pastatas susidūrė su problemomis, tarp kurių – sutrikusi vandens tiekimo sistema, nuo stogo krentančios plytelės, trupančios plytos. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad pastatas turi gerokai daugiau rimtų defektų, tokių kaip nesaugios pastato izoliacinės medžiagos, balkonai ir langai.

2019 08 30 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt