penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Dėl močiutės laidotuvių pamokas praleidusio mokinio tėvai sulaukė nemažos piniginės baudos
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Šeimai, kurios sūnus į mokyklą neatėjo, nes dalyvavo močiutės laidotuvėse Pietų Afrikoje, sulaukė 120 svarų sterlingų baudos.

Carol ir Davidas Followsai St. Matthew’s CE akademijos, esančios Stoke-on-Trent mieste administracijai pranešė, kad birželio pabaigoje maždaug 12 dienų jų sūnus Loganas (9) nedalyvaus pamokose.

Tačiau tėvai buvo informuoti, kad po penkių dienų jų sūnaus nedalyvavimas pamokose bus traktuojamas kaip „nepateisintas“. Šeima turėjo pakeisti planus. Berniukas pamokose nedalyvavo nuo birželio 27 iki liepos 4 d. Nepaisant to, rugpjūtį Carol ir Davidas sulaukė 120 svarų sterlingų baudos už sūnaus praleistas pamokas.

Carol (49) į Jungtinę Karalystę iš Pietų Afrikos persikėlė gyventi prieš 19 metų. Netekus mamos, moteris turėjo grįžti į gimtąją šalį, kad pasirūpintų laidotuvėmis ir sutvarkytų būtiniausius dokumentus.

Carol sakė birželio 17 d. pranešusi mokyklai, kad jos mama jaučiasi labai prastai. Tą pačią dieną Carol mama mirė.

Vėliau šeima teigė įspėjusi ugdymo įstaigos darbuotojus, kad nuo birželio 20 iki liepos 8 d. jų sūnus Loganas nedalyvaus pamokose, nes su tėvais vyks į Pietų Afriką, kur dalyvaus laidotuvėse. Berniukas į pamokas grįžo anksčiau – liepos 5 d.

„Mes laikėmės protokolo ir išsiuntėme laišką. Mokykla sakė, kad pateisinti galės tik penkias dienas, o likusios bus nepateisintos. Žinoma, sutvarkyti visus reikalus užtrukome ilgiau, nei penkias dienas“, – „Stoke on Trent Live“ sakė Carol.

Rugpjūčio 14 d. Logano tėvai sulaukė baudos už praleistas berniuko pamokas. Jei tėvai atsisakys mokėti, 120 svarų sterlingų bauda gali išaugti iki 1000 svarų sterlingų.

Dėl baudos panaikinimo ir praleistų sūnaus dienų Logano tėvai gali pabandyti susitarti su mokyklos direktoriumi, tačiau ugdymo įstaigos darbuotojai į mokyklą sugrįš ne anksčiau rugsėjo 3 d. – prieš prasidedant akademiniams mokslo metams.

„Tai nepriimtina. Jei būtume atostogavę, tada mokėtume baudą, tačiau sūnų vežiausi į močiutės laidotuves – negalėjau jo palikti namuose“, – sakė motina.

2019 08 20 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt