šeštadienis, liepos 4 d.
Dėl netinkamai pastatyto automobilio pensininkas subadė vyrą
tiesa.com
Pixabay.com

Už tai, kad medžiokliniu peiliu dėl netinkamai pastatyto automobilio dūrė vyrui, senolis į kalėjimą pasodintas šešiems metams.

72-ejų Frederickas Day’us sakė iš pradžių norėjęs pradurti Brandono Luthero automobilio padangas dėl to, kad transporto priemonė 15 minučių buvo pastatyta taip, kad šiek tiek blokavo įvažiavimą į jo namų Somersete kiemą.

Tačiau kai kieme pasirodė automobilio savininkas, Frederickas peiliu dūrė į kaimyno šoną, pažeisdamas keletą organų.

Tauntono Karūnos teismui F. Day’us sakė: „Man atsibodo, kad žmonės stato automobilius ten, kur stovi mano automobilis.“

Išėjo vos 15 minučių

Sausio 9 d. apie 21.45 val. B. Lutheris atvyko pasiimti kelių daiktų iš savo merginos Hannah Chandler namų. Automobilį jis pasistatė prie jos namų, tačiau transporto priemonė šiek tiek įlindo į F. Day’aus teritoriją.

B. Lutheris planavo išvykti 22 val.

Maždaug tuo metu F. Day’us pamatė, kad pas kaimynę dega šviesa. Jis išėjo į kiemą manydamas, kad tikriausiai kažkas pasistatė automobilį prie jo namų.

Iš garažo F. Day’us pasiėmė peilį, kuriuo jis, kaip pasakojo, dirdavo triušiams odą.

B. Lutheriui išėjus į lauką, ten jo jau laukė F. Day’us. Pastarasis pagrasino subadyti automobilio padangas, jei tučtuojau nebus patrauktas automobilis.

F. Day’us vėl trumpam nuėjo į garažą, po to sugrįžo prie gatvės. Jis nepaliaujamai šūkaliojo, rėkė, kad automobilis tuojau pat būtų patrauktas. Netrukus jis peiliu dūrė B. Lutheriui į šoną, pasirodė kraujas.

B. Lutherio mergina Hannah ir jos mama Sue padėjo sužeistajam patekti atgal į vidų. Užsirakinusios duris, moterys iškvietė greitąją medicinos pagalbą.

Bylą nagrinėjęs teisėjas pasipiktino, kad greitai įsiuntantis vyras, dėl perdėtos manijos apie prie jo kiemo statomus autombilius, taip stipriai sužalojo žmogų. Jei ne greita medikų reakcija, B. Lutheris tikriausiai būtų miręs, o tada F. Day'aus lauktų kitokia bausmė - už žmogžudystę. 

2019 07 02 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt