penktadienis, spalio 7 d.
Devynmetės nužudymu Anglijoje kaltinamas vaikinas – „gerai išauklėtas“ Lietuvos kaimo bažnyčios kunigo padėjėjas
Alfa.lt
Dailymail.co.uk
Deividas Skebas

Paaiškėjo, kad devynmetės Lilijos Valutytės nužudymu kaltinamas vaikinas kadaise buvo vietinės Lietuvos kaimo bažnyčios ministrantas, rašo Dailymail.co.uk.

Deividas Skebas, būdamas paauglys, dėvėjo baltus drabužius ir padėjo vietos kunigui laikyti mišias ir dalyvauti krikštynose bei vestuvėse.

Dailymail.co.uk skelbia tamsiaplaukio 22 metų D. Skebo nuotrauką, kurioje jis nufotografuotas, kai būdamas maždaug 14 metų priėmė pirmąją komuniją Leliūnų Šv. Juozapo bažnyčioje.

„Visi čia sukrėsti, kad jis apkaltintas mažos mergaitės nužudymu. Žmonės jį prisimena kaip paprastą ir mandagų berniuką“, – portalui sakė vienas kaimo gyventojas.

Praėjusį sekmadienį D. Skebas buvo apkaltintas Lietuvos pilietės L. Valutytės, kuri buvo peiliu subadyta prie savo motinos siuvinių parduotuvės Bostone, Linkolnšyro gatvėje, nužudymu.

D. Skebas užaugo mažame Leliūnų kaime, esančiame netoli Utenos miesto.

Jo 42 metų motina Daiva Skebienė Utenoje turi gėlių parduotuvę, o jo tėvas statybininkas Darius Skebas su 18-mete dukra iki šiol gyvena Leliūnų kaime. Manoma, kad šeima netoliese statosi naują namą.

Kaip rašoma Dailymail.co.uk, D. Skebas didžiąją dalį savo gyvenimo metų praleido kaime. Vėliau kurį laiką jis kartu su tėvu dirbo Norvegijoje, o paskui persikėlė į Jungtinę Karalystę ir dirbo fabrike.

D. Skebo močiutė Danutė Titenienė taip pat gyvena name Leliūnuose su sunkiai sergančiu vyru ir dirba vyresniąja pareigūne vietos savivaldybės taryboje.

Kitas kaimo gyventojas interviu dienraščiui „Lietuvos rytas“ D. Skebą apibūdino kaip „mandagų, malonų, nuoširdų, išsilavinusį jaunuolį“.

Gyventojas pridūrė, kad praėjusią vasarą su vaikinu susipažino parduotuvėje: „Jis priėjo, pasisveikino ir paklausė, kaip man sekasi.“

Kaimo gyventojas tuo metu teiravosi, kodėl Deividas taip skuba, o šis jam atsakė, kad su tėvais statosi namą.

Vienos iš dviejų kaime esančių parduotuvių darbuotojas apibūdino D. Skebą kaip „visada mandagų, malonų jaunuolį“.

Pardavėja pridūrė, kad pastarąjį kartą jį matė prieš porą mėnesių: „Jis nesukėlė jokių įtarimų. Neatrodė, kad jis darytų ką nors bloga – buvo toks pat mielas kaip visada.“

Kitas vyresnio amžiaus gyventojas sakė, kad „Deividas buvo geras vaikas. Galbūt jis nebaigė mokslų, bet važiuodavo dirbti pas tėvą į Norvegiją. Aš net nustebau, kad Deividas dabar yra Anglijoje, nes jis tikrai dirbo Norvegijoje“.

Daugiau apie D. Skebą skaitykite čia.

2022 08 08 12:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt