šeštadienis, liepos 4 d.
Didžiausias tėvų košmaras: moteris „raudona blizgančia suknele“ bandė pagrobti vaiką
tiesa.com
Google Maps
Sydney Street

Viena mama papasakojo, ką jai teko patirti, kai nepažįstama moteris „raudona blizgančia suknele“ bandė pagrobti jos sūnų.

Vis dar atsigauti negalinti moteris pasakojo sekmadienį su vaikais laiką leidusi Burton mieste, kai prie jų priėjo nepažįstama moteris.

„Ji pagriebė mano sūnaus ranką ir pasakė „O, jūs tik pažiūrėkite į jį“. Aš ir mano vaikai bandėme nueiti šalin, bet ta moteris nepaleido mano sūnaus rankos. Ji atsisukė ir pasakė, kad mano vaikas eis su ja ir jo nepaleido, – „Derbyshire Live“ pasakojo tapatybės atskleisti nepanorusi moteris. – Liepiau jai jį paleisti, sakiau, kad jis niekur neis, tačiau ji tik kartojo, kad jis eis su ja.“

Norėdama sūnų išlaisvinti iš nepažįstamosios rankų, moteris turėjo panaudoti jėgą.

Ji perspėjo ir kitus tėvus saugotis moters, tą dieną vilkėjusios raudoną blizgančią suknelę ir būti atidiems, nes tai nutikti gali bet kam, net jei vaikai tuo metu yra šalia suaugusių žmonių.

„Laimei, mano berniukui viskas gerai, bet abu dar esame sukrėsti šio įvykio, – feisbuke rašė moteris. – Su manimi buvo ir kitas mano sūnus, bet ji prie jo nelindo.“

Apie įvykį moteris pranešė policijai. Deja, sulaikyti rugsėjo 1 d. Burton miestelyje, Sydney Street apie 13.30 val. taip pasielgusios moters dar nepavyko.

Bet ką žinantys apie šį įvykį ar matę šią moterį, policija prašo susisiekti.

2019 09 03 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt