ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Didžiavimasis vaikų rezultatais socialinėse paskyrose - nepriimtinas
tiesa.com

Goodschoolguide.co.uk išpublikavo perspėjimus tėvams, kuriuose jų prašoma neviešinti savo atžalų egzaminų rezultatų socialinėse paskyrose, nes tai liūdina tuos, kurie egzaminų neišlaikė ar gavo mažesnius balus, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Pasak naujienlaikraščio redaktorės Janitos Clamp, tie mokiniai ir studentai, kurie neišlaikė egzaminų, socialinėse paskyrose matydami kitų išreikštą džiugesį gali dar labiau nusiminti.

J. Clamp pridūrė: „Įsivaizduokite, kaip jaučiasi tie, kurie neišlaikė egzamino ir negali studijuoti išsvajotame universitete? Tėvai bando atžalas, neišlaikusias ar prastai išlaikiusias egzaminus, raminti, kol kiti džiūgaudami socialinėse paskyrose renka „like“. Kada mes praradome britišką kultūrą siųsdami vienas kitam pasveikinimo atvirutes?“

Redaktorė teigė, kad mokykloje sužinoję apie blogus rezultatus, mokiniai skuba namo, kur gali nusiraminti prie arbatos puodelio ir prasiblaškyti internete, tačiau dabar tai tampa nebeįmanoma.

Visgi daugybė tėvų nesutiko su redaktorės nuomone, pasak jų, kiekvienas turi teisę pasidžiaugti savo ar savo atžalos rezultatais ir pasiekimais.

2015 09 04 15:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt